Veiligheid van de ouderen op Curaçao

Veiligheid van de ouderen op Curaçao | Geld inzamelen
 
 

Beste Lezer,

Middels deze weg willen wij u benaderen om te vragen voor een donatie voor het aanschaffen van een professioneel brandmeldinstallatie, ten behoeve van ons bejaardentehuis Mi Kompaño. 

Stichting Mi Kompaño is opgericht op 15 aug 2003 en is geregistreerd bij de Kamer van Koophandel te Curaçao onder ID nummer S-4697. Onze Stichting heeft als hoofddoel om zorg en onderdak te bieden aan ouderen met minder vermogen. Mi Kompaño is gevestigd te Kaya Paraiso 3 (Weto) en beschikt over een infrastructuur voor 25 ouderen.  

Conform de regels en eisen genoemd in de Landsverordening voor verpleeghuizen en bejaardenhuizen moet ieder verpleeghuis of bejaardenhuis voorzien zijn van een professionele brandmeldinstallaties. 

Een professionele brandmeldinstallatie comfort de gestelde eisen is voor onze stichting een dure investering, gezien de meeste van onze fondsen uit hoofde van AOV-pensioen binnenkomen. Onze stichting is ook diep geraakt door gestelde COVID-19 maatregelen. Door de maatregelen hebben bijvoorbeeld de dagopvang niet kunnen plaatsvinden waardoor we inkomsten zijn misgelopen. Ondanks alle tegenslagen werken we nog hard om de ouderen een veilig en gezonde woonomgeving te bieden.  

Wij hebben bij enkele bedrijven offertes opgevraagd en de goedkoopste offerte voor een brandmeldinstallatie die voldoet aan de gestelde eisen zoals genoemd in de landsverordening is die van het bedrijf Safepro professionals in fire safety’s security. De offerte voor het werk van Safepro professionals in fire safety’s security bedraagt 8507,40 guldens. Graag willen wij u vragen om u bijdrage te leveren zodat wij onze doelstelling kunnen behalen. Hopelijk heeft u sympathy voor onze doelstelling.

Namens stichting Mi Kompaño wil ik u alvast bedanken voor uw donatie.

Met vriendeljike groet,

R.Jansen

€ 145 ingezameld
Doel: € 4.250 • 8 donaties

Deze actie is gesloten