Lieve allemaal,
Mijn naam is Pauline en ik ben 19 jaar. Afgelopen half jaar heb ik veel getwijfeld om een DTS (discipelship training school) te gaan doen. Gedachtes kwamen in mijn hoofd zoals: Wil ik dat wel, in m'n eentje weg? Vrienden en familie ga ik een half jaar niet zien en lukt het wel om het geld bij elkaar te krijgen?
Maar God maakte het verlangen om een DTS te doen alleen maar groter. Ook wist ik bijna vrijwel meteen dat ik het in Hawaii wilde doen, omdat God die plek al jaren geleden in m'n hart heeft gelegd.
Ondanks alle twijfels heb ik er toch voor gekozen deze opzij te zetten en hierin 100% op God te vertrouwen. Want ik geloof dat waar God leidt, Hij daar voorziet.
YWAM is een wereldwijde organisatie die jongeren over de hele wereld opleidt om een discipel van Jezus te worden. De opleiding duurt 6 maanden. De eerste 3 maanden is een leerfase waar het gaat over wie God is, je geloof en heel veel andere onderwerpen. Hierna ga je dit 3 maanden in praktijk brengen d.m.v een outreach in het buitenland. Naast het koninkrijk van God kenbaar te maken wordt er gefocused op een persoonlijke ontwikkeling en je relatie met God.
In september vertrek ik voor 6 maanden naar Hawaii om deze training daar te volgen. Hiervoor heb ik nog 5.000 euro nodig. Hiermee zal onder andere de vliegtickets en de school betaald worden.
Mocht je het op je hart hebben iets te geven, klein of groot, ben ik je ontzettend dankbaar!
Ik kijk uit naar wat God allemaal gaat doen in m'n leven en in die van anderen!
Blessings, Pauline