Update 13 mei 2018
Beste allen,
Sinds de start van onze doneeractie nu bijna 2 weken geleden is er al heel wat moois gebeurd. Allereerst is er natuurlijk al 25% van het beoogde bedrag opgehaald, waarvoor we alle donateurs van harte willen bedanken. Dit betekent dat we nu de eerste stappen kunnen gaan zetten in het bouwen van de website!
Daarnaast hebben we ook aanmeldingen gehad van mensen die ons - naast een financiële bijdrage - ook willen helpen met de activiteiten van onze stichting. Uiteraard is dit soort ondersteuning ook meer dan welkom.
En tenslotte hebben we onverwacht veel aandacht gekregen van de pers zoals het AD, Hart van Nederland, RTV Rijnmond, RTL Nieuws, Linda Nieuws, NPO Radio Funx, Vriendin,... Dit alles alleen maar een bewijs dat het onderwerp leeft en dat er veel behoefte bestaat aan relevante informatie-voorziening op dit vlak.
Uiteraard hopen we dat de donaties blijven binnenkomen, zodat we ook de uitwerking van de professionele filmpjes en het structureel inzetten van jongeren verder kunnen vorm geven.
Met warme groet, Geert, Anita en Anna