Namens Stichting Be Children's Hope smeek ik om uw steun.
De aardbeving in Turkije heeft families verwoest, huizen verwoest en levens voorgoed veranderd. Elke seconde telt voor mensen in nood.
Een van onze eigen teamleden is momenteel ter plaatse in Turkije en biedt troost en steun aan de getroffenen. We voorzien dekens en kleding voor de kou, voedsel voor de hongerigen en hoop voor de hopelozen.
Maar we kunnen het niet alleen. Elke donatie, hoe klein ook, zal een cruciaal verschil maken in het leven van degenen die door deze tragedie zijn getroffen. Ga je met ons mee in deze missie van vriendelijkheid en mededogen?
Samen kunnen we een betere toekomst mogelijk maken.
Laten we de wereld laten zien dat liefde altijd wint.
Uw vrijgevigheid zal een directe en tastbare impact hebben op mensen in nood. Laten we samenkomen om de overlevenden van deze tragedie te steunen.
#BeChildrensHope #SupportForTurkey #HopeInAction
Updates (1)
01-03-2023 10:27
Momenteel worden er wooncontainers gebouwd voor de mensen zodat zij een onderdak hebben en in deze kou niet in tenten te hoeven verblijven.