Wie wil en kan ons helpen?
Mijn vader heeft 2 kankertrajecten gehad de laatste starte op 17 april de dag dat zijn kleinzoon werd geboren. Wij hebben als gezin/familie het hele traject meegemaakt elke dag op en neer naar het ziekenhuis voor behandeling.
Tijdens zo'n traject kom je erachter hoeveel er eigenlijk niet vergoed word. Zijn keel is van binnen en buiten verbrand, hiervoor moest hij speciale gaasjes maar deze werden niet vergoed en kosten €50 per stuk zonder heeft hij geprobeerd maar de pijn was zo heftig. Het is belachelijk dat zulke dingen niet vergoed worden en naast je eigen risico zelf betaald moeten worden maar je doet alles wat nodig is om het dragelijk te maken. Het is niet zo dat je in de supermarkt staat en zegt die mij doe kanker variant maar... dit overkomt je en je wil er alles aan doen om beter te worden maar aan de andere kant als je geen groot budget hebt word het je aardig moeilijk gemaakt.
De behandelingen heeft hij allemaal doorlopen en het is aangeslagen de kanker in zijn keel is weg en dus ga je naar het volgende traject fysio.. hij zal opnieuw moeten leren eten en door de bestralingen zal zijn nek en schouders ook behandeld moeten worden, geen probleem zou je denken je meld je aan bij de fysio en op naar herstel !💪
Totdat je verteld word dat de fysio niet vergoed word en je elke behandeling die je nodig hebt om beter te worden, zelf betaald moet worden en ook dit los is van je eigen risico.. en dan zie je even dat de hoop weg valt weer een grote rekening..
Ik start deze crowdfunding in de hoop een bedrag bij elkaar te halen zodat hij zonder zorgen aan zijn herstel kan werken en van zijn kleinkinderen kan gaan genieten zoals het hoort.