Wie helpt mij naar het WK Pole Sports in Canada

Wie helpt mij naar het WK Pole Sports in Canada | Geld inzamelen
 
 

Hallo,  ik ben Monica van Beek.  Ik heb mij dit jaar gekwalificeerd voor het WK Pole Sports dat dit jaar wordt gehouden in Montreal (Canada) doordat ik op 23 juni 2019 Nederlands kampioen ben geworden in de categorie Master 50+. Het harde werken hiervoor werd beloond.7

Ik zou graag op het WK willen staan. Dit is misschien één van de laatste keren dat ik kan deelnemen aan het WK. Het wordt steeds strenger. Als je een nationale wedstrijd wint dan mag je je land vertegenwoordigen op het WK, nummer twee dient een minimum aantal punten te behalen van 25 punten. Je hebt grote kans dat misschien met ingang van volgend jaar nummer één ook minimaal 25 punten moet halen. Ik heb nog nooit 25 punten behaald, uiteraard wel een mooi doel. Ik begrijp de organisatie wel aangezien ze er een Olympische sport van willen maken.

Aangezien alle kosten voor de atleten zijn, denk hierbij aan: reiskosten, verblijfskosten,  trainingen,  kostuum, trainingspak, privélessen etc, ben ik zo brutaal om een bijdrage te vragen.  Alle kleine beetjes helpen.

Ik ben blij met elke donatie die mij dichter bij Canada zal brengen. Ik ga er in ieder geval hard voor trainen. 

Sportieve groet, 11

€ 914 ingezameld
Doel: € 1.500 • 51 donaties

Deze actie is gesloten