Wie helpt er mee?

Wie helpt er mee? | Geld inzamelen
 
 

Schaamte, dat is het gevoel van mijn lieve vriendinnetje wat ze heeft omdat ze dingen niet kan betalen. Ze is vaste klant bij de 30% korting bak van de supermarkt om zo veel mogelijk geld te besparen. 
Ik krijg een knoop in m'n maag als ze me trots een foto stuurt van haar eten wat ze weer in elkaar heeft geflanst van de aanbiedingen die ze heeft gevonden. Haar huishouden en kleding is allemaal tweedehands, zelfs de verf die tegen de muur aanzit, heeft ze gekregen. Geen keus hebben, omdat je dankzij een mentale kwetsbaarheid, niet mee kan doen aan de maatschappij. 

Maar dan nu de hulpvraag: Hoe schrijnend ik haar persoonlijke verhaal ook mag vinden, zelf vind ze dat eigenlijk niet zo'n groot probleem. Haar hulpvraag is niet voor haarzelf maar voor haar allerliefste meisje, Mika. Mika heeft slechte knieën en artrose en een ondersteuning om een thererapie te volgen om een pijnvrij leven te lijden, kan mijn lieve vriendinnetje niet betalen. Het is geen ingewikkelde operatie of een experimenteel iets. Nee, het geld zal gebruikt worden voor hydrotherapie en een orthopeet om Mika de ondersteuning te geven, een pijnvrij leven te leiden. 

Dus lieve mensen, wie helpt mij mee haar te helpen? Ik ken niemand die zo onbaatzuchtig is als dat zij is en daarom raakt het me ook zo enorm dat juist zij, in deze situatie zit. 
Bedankt voor het lezen van dit verhaal en ontzettend bedankt voor de donatie!!!

Ps, lief vriendinnetje. Ik weet dat je dit gaat lezen, niemand verdient dit meer als dat jij doet. De einddatum van deze actie is jouw verjaardag en ik hoop echt dat we met zijn alle ervoor kunnen zorgen dat je dit jaar een cadeau gaat krijgen wat je eigenlijk het liefste wil hebben. 

€ 775 ingezameld
Doel: € 750 • 41 donaties

Deze actie is gesloten