Ieder kind heeft recht op bescherming, respect en toegang tot onderwijs. Helaas is dit voor vele kinderen niet het geval. Ze komen in een hopeloze situatie terecht waarin ze moeten zien te overleven. Armoede, honger, geweld en rampen zorgen ervoor dat ze geen toekomstperspectief hebben.
Voor het creëren van kansen voor de toekomst van kwetsbare en weeskinderen gaan we eind oktober naar district Sironko in Uganda voor de wederopbouw van een slaapzaal voor ELGON JUNIOR SCHOOL BOYS DORMITORY om de kinderen de zorg te geven voor een gezonde leefomgeving.
Hierbij hebben we uw hulp nodig.
Voor de renovatie is een bedrag van €30.000 nodig.
Er wordt een slaapzaal gebouwd voor 68 kwetsbare weeskinderen.
Daarnaast willen we de slaapkamers weer inrichten met oa bedden en beddengoed. Met uw hulp kunnen we dit bedrag ophalen en de kinderen een basis te geven.
Wilt u mij helpen?
Updates (1)
24-07-2024 14:14
Ein oktober ga ik met "time to help" naar Uganda om daar te helpen daar te helpen eennweeshuis voor jongens op te knappen na een brand in een slaapzaal.
wie wil mij helpen met een donatie