Een rustgevende week voor onze jongens
Onze twee tieners hebben autisme en het dagelijkse leven kan soms behoorlijk intens zijn. We merken dat ze vooral gedijen in rustige, overzichtelijke omgevingen waar ze zich veilig en op hun gemak voelen. Daarom willen we graag met hen een weekje weg, weg van de drukte en het bekende, naar een plek waar ze echt tot rust kunnen komen.
Deze week weg is voor ons niet zomaar een vakantie. Het is een kans om samen tijd door te brengen zonder de dagelijkse prikkels en stress. Even afstand nemen helpt onze jongens om op te laden, nieuwe energie te krijgen en zich beter te voelen. Voor ons als ouders betekent het ook dat we kunnen ontspannen en genieten van quality time met hen, in een omgeving die aansluit bij hun behoeften.
De donaties die we ontvangen, gebruiken we om deze reis mogelijk te maken: van accommodatie tot vervoer en de kleine extra’s die het verblijf comfortabel en aangenaam maken. Zo zorgen we ervoor dat het een fijne ervaring wordt voor onze jongens, waarin zij zichzelf kunnen zijn.
Met jouw hulp kunnen we deze bijzondere week realiseren. Door te doneren of deze actie te delen, draag je bij aan een waardevolle ervaring voor onze kinderen. We waarderen het enorm als je ons wilt steunen.