Allee, helpen jullie deze toppers op weg met vervoer naar de Belgische kust?
Zij zullen op 17 mei 2025 deelnemen aan een (Internationaal) G toernooi van Club Brugge in Brugge.
Deze toppers en hun begeleiders gaan er uiteraard een geweldig weekend van maken aan de Belgische kust.
Om dit mogelijk te maken, hebben we de steun nodig van sponsoren en donateurs. Met uw financiële steun kunnen we de spelers van het DESTO G-voetbalteam een onvergetelijke, leuke en sportieve ervaring geven. Ons streven is om de eigen bijdrage zo laag mogelijk te houden, zodat ook minder draagkrachtige spelers kunnen deelnemen.
Een netto bedrag van 1500€ is nodig! Dat is incl.3 busjes met extra laadruimte, verzekering, benzine etc.
Dat is excl.kosten voor doneeractie.nl. 7% op het totaal gedoneerde bedrag, 0.85cent per transactie.
Elke donatie is waardevol! Het geeft een goed gevoel om te weten dat u bijdraagt aan het mogelijk maken van deze bijzondere belevenis, iets wat enorm veel betekent voor deze toppers van ons DESTO G voetbal.
Allee, bedankt voor het lezen van deze actie en uw donatie
Onze toppers DESTO G 1&2
Updates (1)
09-05-2025 04:57
We zijn er bijna, maar nog niet helemaal. Dankjewel voor alle donaties. Iedere bijdrage is welkom en gaat rechtstreeks naar onze doelgroep.
Nog één week en dan vertrekken de heren naar België op weg naar hun éérste internationale toernooi in Brugge. Iets wat een onvergetelijke ervaring mag zijn.
Mede dankzij de donaties kunnen we dit mogelijk maken. Dankjewel!