Waardig afscheid van hondje Timmie

Waardig afscheid van hondje Timmie | Geld inzamelen
 
 

Op 26 februari kreeg de Fam. Keimpena- van Vloten, het volgende vreselijke nieuws te horen:

Timmie, een 11- jarige Schapendoes, heeft een ernstige kwaadaardige agressieve tumor in zijn hoofd. De tumor is al doorgedrongen tot zijn schedel en zijn sinussen.

Behandeling zoals een operatie is niet meer mogelijk.
Het advies wat de familie van de dierenarts heeft gekregen:
Wanneer Timmie pijn krijgt, zullen zij de vreselijke beslissing moeten gaan nemen, en over moeten gaan tot euthanasie.

Omdat de familie van weekgeld moet leven, kunnen zij de kosten die er nu al zijn en die nog gaan komen zoals de euthanasie en de crematie en urn niet bekostigen.

Wij helpen de familie waar wij kunnen maar doen ook een beroep op u voor een bijdrage in de kosten.

Omdat wij niet geheel weten wat de kosten zijn die gaan komen, hebben wij het bedrag op 500,00  euro gezet.
Wanneer er geld overblijft, schenken wij het geld aan 2 goede doelen,

de Jochemstichting gevestigd in Nieuw- Amsterdam en Hulphond Nederland.

Voor degenen die nog niet weten wat de Jochemstichting is en doet... Deze stichting is onderdeel van dierenkliniek Makatsi in Nieuw Amsterdam.
Zij vangen o. a. kittens op die geen moeder meer hebben. Maar ook andere dieren helpen ze weer aan een forever home.


Updates (1)

06-03-2019 15:36

Een berichtje van de Familie:


We beginnen nu wel aan Timmie te merken dat het minder word.
Hij ligt alleen maar in de gang op zijn matje en wil niet meer naar buiten.
Eten word nu ook met de dag minder , zelfs zijn koekje laat ie liggen.


Berichtje van de organisator van de donaties:

We zijn ontzettend blij met de donaties die we al hebben gekregen, we zijn er nog niet maar we blijven positief.
Dank jullie wel


€ 200 ingezameld
Doel: € 500 • 7 donaties

Deze actie is gesloten