Videoprojectie op de Grijze silo tijdens LOS!

Videoprojectie op de Grijze silo tijdens LOS! | Geld inzamelen
 
 

Dit jaar gaan we voor een speciaal LOS programma op grote hoogte; we hebben beeldend kunstenaar Elise van der Linden gevraagd om een video projectie te maken voor op een van dé eye-catchers van het Havenkwartier; de Grijze silo!

Voor de zesde keer wordt op zaterdag 13 april 2019 het LOS festival in het Havenkwartier georganiseerd, ontstaan vanuit een uit de hand gelopen open dag. En ook dit jaar staan de deuren van tal van organisaties, bedrijven en bewoners op dit kleurrijke gebied wijd open en zijn er overal bijzondere, kleine optredens, workshops en andere activiteiten. Op deze dag ontdek je het Havenkwartier zoals je haar nog niet kende!

Om dit creatieve ‘buurtfeest’ ook dit jaar weer voor iedereen onvergetelijk te maken, hebben we plannen voor een levensgrote video-projectie op een van de eye-catchers van het Havenkwartier: de Grijze silo. Samen met Havenkwartierders; kunstenaars Elise van der Linden en Dirk Zegel, bewoners van de Grijze silo en in samenwerking met de organisatie van LOS, zijn we tot dit idee gekomen. Het lijkt ons te gek dit samen voor elkaar te krijgen op LOS 2019!

Onze bezoekers hebben alle vorige edities helemaal gratis van het LOS festival kunnen genieten en dat willen we graag zo houden. Maar om dit mogelijk te maken hebben we wel extra budget nodig om er een schepje bovenop te kunnen doen en daarom starten wij deze crowdfunding campagne. Om dit fixe plan mogelijk te maken, een goed terrein op te bouwen en het er van begin tot eind strak uit te laten zien, hebben we flink wat centen nodig; met €10.000 kunnen we realiseren wat we voor ogen hebben, en de bezoeker en het gebied iets bieden wat echt uniek en aansprekend is.

Update: Elise en de organisatie van LOS hebben een aantal keuzes gemaakt en besloten het doelbedrag van 10.000 te verlagen. Om te voorzien in de kosten voor de projectie van Elise en ook van LOS weer een geslaagd feestje te kunnen maken, gaan we voor € 4000,- Dat bedrag is ons vorig jaar ook gelukt, en gezamenlijk moet dat dit jaar zeker weer lukken! Dus Doneer en/of sponsor met je organisatie massaal via bit.ly/los2019

Dit geld hebben we natuurlijk niet zomaar op een rekening; LOS wordt georganiseerd door een groepje enthousiaste Havenkwartierders met een klein budget. Daarom zoeken we de steun van alle mensen in het Havenkwartier, Deventernaren en daarbuiten; iedereen kan hieraan meedoen! Graag met een financiële donatie, maar ook door bijvoorbeeld op pad te gaan om andere sponsoren en donateurs te werven.

Ook kun je met je bedrijf sponsoren; iedereen die meehelpt dit project te laten slagen komt met zijn of haar naam of het bedrijfslogo gezamenlijk op de Grijze silo.*** Hoe tof is dat?!

Bekijk meer kunstwerken van Elise:
http://elisevanderlinden.com/theater-en-evenementen/
http://elisevanderlinden.com/videoinstallatie/

Bekijk ook de sfeervideo van LOS 2018

Vooruitblikken op LOS 2019 in de nieuwe podcast #LOScast


Meer info over het Havenkwartier en LOS: Havenkwartierdeventer.com/los
En volg het Havenkwartier op: Facebook en Instagram @havenkwartier


Rewards crowdfunding

10 tot 25 euro: Jouw naam op de Grijze silo! LET OP: ***Als je doneert na 12 april 20:00 komt je naam niet meer op de Grijze Silo!
Als dank voor je bijdrage pronkt jouw naam op de "Bedankt slide" op de Grijze silo!

EXTRA REWARD Doneer € 10,- of meer! (max. 100 beschikbaar)
Krijg een uniek "jacobsladder bakje" uit Grijze silo!

De Grijze silo geeft de eerste 100 donateurs de mogelijkheid op een eigen industrieel "jacobsladder bakje". Op te halen tijdens het middagprogramma van LOS in de Grijze silo bij Studio Groen+Schild. Deze bakjes komen uit de Grijze silo en zijn super leuk te gebruiken als bijvoorbeeld plantenbakje of in te vullen naar eigen creativiteit. Dus doneer nu en krijg een stukje Grijze silo. Meer info over de jacobsladder http://www.grijzesilo.nl/geschiedenis/ (zie foto hiernaast)

26 tot 50 euro: De LOS festival goodiebag (max. 50 stuks)
Doneer je 26 tot 50 euro, dan kan je op LOS je de supertoffe Havenkwartier goodiebag ophalen, gevuld door diverse creatieve Havenkwartier-bewoners! En jouw naam op de "Bedankt slide" op de Grijze silo!***

NIEUW: 55 euro: Kunstgoud Workshop edelsmeden! (max. 5 beschikbaar) 
Als je 55 euro doneert mag je meedoen aan een super leuke en creatieve edelsmeden workshop. Je maakt zelf een zilveren (sleutel)hanger of oorbellen in de werkplaats van Kunstgoud in het Havenkwartier. (op een vaste datum na LOS
En natuurlijk jouw naam op de "Bedankt slide" op de Grijze silo!***

51 tot 75 euro: Speciale Expeditie Havenkwartier
Ben je nieuwsgierig naar wat het Havenkwartier allemaal te bieden heeft naast LOS? Als je 51 tot 75 euro doneert kan je mee met een "Crowdfunding Bedankt Rondleiding" (op een vaste datum na LOS). Je gaat met een gids door het Havenkwartier Deventer, dompel je onder in verleden, heden en toekomst van het gebied. Je krijgt een kijkje in de keuken van de nieuwe creatieve industrie en je maakt kennis met de ontwerpers, de makers, zelfbouwers en bezoekt spannende plekken die misschien wel tijdens LOS voor je verborgen bleven. En jouw naam op de "Bedankt slide" op de Grijze silo!***

76 tot 100 euro: Meet & Greet met Elise van der Linden (max. 10 personen)
Als je 75 tot 100 euro doneert, word je na LOS uitgenodigd om bij Elise van der Linden in haar atelier te komen kijken en vertelt ze over haar werk. En jouw naam komt natuurlijk op de "VIP Bedankt slide" op de Grijze silo!***

101 euro of meer: VIP Ticket! (max. 10 personen)
Als je 100 euro of meer  doneert, heb je de beste plek om het geheel te aanschouwen. Je wordt ontvangen op de stalen boot die op de kade ligt met een welkomst-drankje. En jouw naam komt natuurlijk op de "VIP Bedankt slide" op de Grijze silo!*** (zie foto hiernaast)

Grote sponsor bedrage... *
Wil je LOS en dit project met bijvoorbeeld je bedrijf of organisatie sponsoren? Dan kan dat ook via deze crowdfunding. Als je een groot bedrag sponsort kom je met je (bedrijfs)naam op onze promotie-uitingen én komt jouw (bedrijfs)naam op de "VIP Bedankt slide" op de Grijze silo!  Daarnaast gaan we graag met je in overleg voor een eventuele andere tegenprestatie. Schuif bijvoorbeeld aan in de LOScast, Neem contact op via los@havenkwartierdeventer.com

*** Als je doneert na 12 april 20:00 komt je naam niet meer op de grijze Silo!

* als je anoniem doneert kunnen we geen contact met je openemen voor bovenstaande rewards. 

* zakelijk doneren/sponsoren? Je kan een zelf een kwitantie opvragen via contact formulier op deze site, wil je via een factuur sponsoren, neem dan vooraf contact op via los@havenkwartierdeventer.com


Updates (7)

15-04-2019 12:14

2 HET WAS FANTASTISCH! >>> https://youtu.be/8Y03OFOpaXE

Stukje van de video projectie

Als je gister bij de videoprojectie van Elise van der Linden ook zo hebt staan te genieten, en je denk, dat was gaaf, daar wil ik best een paar euro’s voor overmaken. Dat kan nog steeds, we zijn bijnaaa op op streefbedrag van €4000! Zou toch mooi zijn als we die nog even halen!

SuperBedankt aan alle donateurs, uw namen pronkte op de Grijze silo gisteravond! 

Oudere updates weergeven

€ 3.813 ingezameld
Doel: € 4.000 • 68 donaties

Deze actie is gesloten