Lieve mensen,
Er is een tragedie gebeurd.
De auto van mn Gambiaanse 'zoon' DBoy, die ik gesponsord heb en die hij netjes afbetaald, is gisternacht met nog 13 andere auto's uitgebrand. Hij had net de helft afgelost en was zo trots. Ik ook moet ik zeggen. Ik hoefde hem ook nauwelijks meer te sponsoren
De auto stond bij de 'garage' voor reparatie. Hij onderhield m goed en zn taxie bedrijf voor hoofdzakelijk locale bevolking, begon ook net goed te lopen. Van verzekeringen hebben ze in Gambia niet gehoord dus er wordt niets vergoed.
Juist nu t ook laag seizoen/ regentijd is en de inkomsten dan ook slecht zijn is dit nu extra zwaar. Zijn toekomst en dat van zijn familie lag in dit bedrijfje. Hij heeft er zo hard voor gewerkt.
Daarom kom ik vragen bij jullie, ik heb minimaal 3000€ nodig dan kan hij weer een auto aanschaffen en verder met zijn leven.
Het zou zo mooi zijn als we dat samen voor hem en zijn familie voor elkaar kunnen krijgen.
Elke donatie is welkom.
Ik bedank jullie diep uit mn hart.