Traplift voor Sarah

Traplift voor Sarah | Geld inzamelen
 
 

Hoi, ik ben Sarah Lynn van Oosterom. Ik ben een vrolijke meid van 14 jaar.

Een paar jaar geleden is bij mij de spierziekte, Polyneuropathie Type 1D ontdekt. Door deze ziekte heb ik weinig spierkracht wat met name het lopen van lange afstanden moeilijk maakt. Aan het einde van de dag merk ik dit vooral. Wat vooral lastig is voor mij, is het traplopen naar boven naar mijn slaapkamer. Ondanks enkele operaties aan mijn knieën en voeten is er helaas geen verbetering en de verwachting is dat dit ook niet meer zal komen.

Omdat ik nu al een paar keer van de trap ben gevallen (Gelukkig zonder ernstig letsel maar wel een paar blauwe plekken), hebben daarom mijn papa en mama bedacht dat het misschien handig is dat wij een traplift laten monteren zodat ik makkelijker maar vooral veilig naar boven en beneden kan. In eerste instantie wilde ik dit niet omdat ik eerst dacht dat dit alleen voor oudere mensen was. Maar na lang nadenken ben ik nu zelf ook wel overtuigd dat een traplift misschien wel de beste oplossing is.

Daarom hebben wij een aanvraag ingediend bij de WMO van onze gemeente. Onze gemeente is gelukkig bereid om een duit in het zakje te doen voor de aanschaf van een traplift, maar helaas blijkt dit bedrag niet voldoende te zijn want ze zijn nogal duur.

Toen hebben we bedacht of het misschien lukt het resterende bedrag via een crowdfunding bij elkaar te krijgen en daarom heb ik nu deze pagina opgezet samen met papa en mama.

Dus als jullie ook maar iets kunnen en willen doneren hoop ik snel het geld bij elkaar te hebben.

Alvast heel erg bedankt voor jullie hulp.

Groetjes van Sarah


Updates (1)

07-03-2024 09:48

Beste mensen, hierbij een update:

Gisteren hebben wij een traplift voor Sarah besteld. Deze kan al over circa twee weken worden geïnstalleerd.

We zijn hier superblij mee. Dit alles is mogelijk gemaakt door jullie allemaal. Nogmaals hartelijke dank hiervoor. Wat hebben wij geweldige familieleden, vrienden, kennissen, buren, collega's, oud-collega's. en ook de anonieme donateurs superbedankt.

omdat de kosten van de traplift heel iets hoger uitgevallen zijn dan verwacht, hebben wij ons doelbedrag iets verhoogd. Hopelijk mogen wij van andere donateurs ook nog een bijdrage ontvangen naast jullie bijdrage.

Als de lift voor Sarah is geïnstalleerd zullen we jullie via een update op de hoogte stellen met foto's en filmpjes. Deze update zullen wij via de social media met jullie delen.

Wij willen jullie nogmaals bedanken!!!

€ 3.459 ingezameld
Doel: € 4.000 • 111 donaties

Deze actie is gesloten