Ik ben geen hardloper, maar 1x per jaar, ga ik ervoor!
Stichting Semmy is opgericht naar aanleiding van het overlijden van Semmy.
In 2006 werd bij Semmy een hersenstamtumor (ook wel diffuus intrinsiek ponsglioom of DIPG genoemd) geconstateerd, waarbij gelijk werd verteld dat de prognose uitermate slecht was en er naast bestraling eigenlijk geen behandeling mogelijk was.
Ook Bryan, de zoon van mijn jeugdvriend, kreeg deze diagnose
De frustratie is dat de genezingskans van een hersenstamtumor (DIPG / ponsglioom) nog steeds vrijwel 0% procent is en dat je als ouders van de één op de andere dag weet dat je je kind tussen 2 en 12 maanden kwijt bent. En dat terwijl bij andere vormen van kinderkanker de overlevingskans gelukkig is gestegen naar meer dan 70%.
Ik heb Bryan nooit zelf kunnen ontmoeten, maar toen ik van de ziekte hoorde greep het mij aan. En ik wilde meer doen dan alleen maar zelf doneren. Dus vandaar, 1x per jaar een keer hardlopen.
www.stichtingsemmy.nl
Updates (1)
06-07-2025 07:15
Vandaag is het zover. We gaan ervoor! Hopen dat het droog blijft, maar dat komt wel goed!