Stichting Help Angela | Inzamelingsactie gigermd ter behoeve van Angela
Angela is gevangen in haar eigen lichaam.
Angela. Een jonge, levenslustige en ondernemende vrouw. Een moeder van twee jonge kinderen; vijf en twee jaar oud. Vertrok met haar auto op een zomerdag in juni 2013. Dit werd een autorit met een noodlottige afloop...
Ze verloor de macht over het stuur en botste met een hoge snelheid tegen een boerderij op.
Angela werd met spoed naar het ziekenhuis gebracht alwaar zij aan de beademing werd gelegd en alle nodige medische zorg geboden kreeg.
Angela heeft een gebroken nek, klaplong en diverse botbreuken.
Er word gevreesd voor haar leven. Angela ligt in coma. Vijf weken lang lag zij op de intensive care. Artsen doen hun uiterste best voor haar, maar vertellen ook dat Angela misschien wel nooit meer zelfstandig kan ademhalen.
De familie van Angela moet nu een beslissing nemen.
Maar wat doe je dan?
Een dochter. Een moeder. Angela ligt daar te vechten voor haar leven. Trek je de stekker eruit? Alles gaat door hun heen, maar nee. Stoppen is geen optie!
..en dan wordt er vooruitgang geboekt. Angela wordt overgeplaatst naar Neurologie;
Een medisch traject volgt, ziekenhuizen revalidatiecentra en therapieën. Dokters uit het buitenland, je kunt het zo gek niet bedenken. Alle zorg die hoop bied word aangegrepen.
Omdat de hoop er is maar de zorg niet altijd voldoende blijkt word Angela naar huis gehaald.
Alle medische hulpmiddelen worden ingeschakeld, een klein schalig zorgcentrum word nagebouwd. Inmiddels ademt Angela weer zelfstandig en toont Angela emotie. Erkenning door middel van een lach en een traan. Angela’s moeder verzorgt haar dochter dagelijks samen met nog drie proffesionele zorgverleners.
Door de intieme zorg die zij krijgt en de oefeningen die meerdere malen per dag gedaan worden met haar blijft haar lichaam soepel. Vergroeiingen krijgen hierdoor een minimale kans en bestaat de mogelijkheid nog steeds dat het iedere dag beter zal gaan. Kosten noch moeite worden gespaard.
Als je met Angela bent merkt je dat ze graag wil praten maar de woorden kunnen de weg naar haar mond niet vinden. Angela is gevangen in haar eigen lichaam.
Een stamceltransplantatie en therapie zou uitkomst kunnen bieden. Na vele gesprekken met artsen over de hele wereld heeft een Mexicaanse arts aangegeven Angela te behandelen.
Wij hopen daar in de toekomst beroep op te kunnen doen.
Deze inzamelingsactie is voor de Gigermd; Om Angela de juiste therapie te kunnen bieden.