2020 was een heel zwaar jaar voor Daniella. In maart de zaak dicht, in april verloor ze haar lieve vader door Corona en tot overmaat van ramp moest ze half december de kapsalon weer sluiten. Ze was net als vele andere ondernemers nog aan het bijkomen van de eerste en toen kwam de tweede lockdown. De maand december had de opgelopen schade enigzins een beetje recht kunnen trekken, maar dat heeft niet zo mogen zijn.
Vorige week was ik bij Daniella en ze zit er aardig doorheen. Er komt niets binnen en de vaste lasten en kosten van de zaak blijven wel gewoon doorlopen. Daarbij heeft ze geen recht meer op de TOZO want de regels zijn aangescherpt. Je kan je voorstellen dat dit ook nog even een schepje er bovenop heeft gedaan en het nog zwaarder maakt.
Als haar klant en als vriendin, voel ik dat ik iets voor haar en de zaak wil doen. En ik hoop dat jullie daar bij willen helpen, zodat ze in ieder geval de maand januari en februari door kan komen en niet de salon moet sluiten! 2020 was al rot genoeg, laten we onze handen ineen slaan om in 2021 Kapsalon Daniella te laten bestaan! Ze heeft er 12 jaar hard voor gewerkt en al haar tijd en geld ingestoken. Elke donatie helpt. Elke euro is meer dan welkom. Alvast heel hartelijk dank!
Silvana Lekatompessij