Steun mijn onvergetelijk reis en Alzheimer NL!

Steun mijn onvergetelijk reis en Alzheimer NL! | Geld inzamelen
 
 

“Een lach op mijn gezicht” | Lynn 14 jaar 😀

Ja, een lach op het gezicht van een puber. Een puber met een doel!

Voor het eerst heb ik een doel waar ik écht voor wil gaan en dat voelt super fijn! Mijn telefoon is ineens minder belangrijk, heb zelfs een baan gevonden en meerdere oppas adresjes. De eerste grote stappen op de route naar zelfstandigheid.

Ben je al nieuwsgierig geworden naar waar ik zo enthousiast over ben?

Ik ben Lynn Swinkels, 14 jaar oud en woon in Prinsenbeek en ik heb een MEGA droom! Een droom die echt gaat uitkomen, dat moet gewoon! Die droom is deelnemen aan Masterskip.

Masterskip ⛵is een programma dat school en reizen combineert. Met 30 leeftijdsgenoten ga ik in 7 weken van Cuba naar Europa zeilen en ondertussen gaat school gewoon door, 6 dagen per week, 4 uur per dag. De toetsen die de kinderen op school maken, maak ik ook gewoon, maar dan aan boord.  We steken de oceaan over en zeilen ook in de nacht. Vertrek is 26 maart 2025.

De reden dat ik dit wil doen is omdat het een levenservaring is die ik nooit meer zal vergeten. Ik zal zelfstandig worden, weten wat werken is, leren plannen, navigeren en sociaal sterker worden. Weinig tot geen bereik tijdens de tocht zorgt ervoor dat ik minder tot niet op mijn ‘stomme telefoon’ zal zitten, dat is een mooie maar belangrijke bijkomstigheid. Het zijn dus schoollessen en levenslessen gecombineerd. 

Kortom: een groot avontuur maar vooral een geweldige levenservaring! Levens veranderend zelfs!! 

Om de reis te kunnen betalen, ben ik begonnen als afwasser in de horeca en pas ik op bij verschillende adressen., verkoop ik spanbanden (en straks andere dingen) op rommelmarkten, Facebook en Marktplaats.

Helaas gaat het mij niet lukken om het gehele bedrag bij elkaar te verdienen, daarvoor heb ik jullie hulp nodig! *

20% van het opgehaalde bedrag zal ik overmaken naar Stichting Alzheimer, omdat ik mijn reis nooit wil vergeten!! 

Als je op de hoogte gehouden wil worden van mijn voorbereidingen en mijn droomreis, moeten niet vergeten om je mailadres te vermelden. Ik zal dan nieuwsbrieven sturen: minimaal 2 voor de reis, als mogelijk met bereik tijdens mijn reis (en anders sturen mijn ouders korte up-dates door) en een laatste na terugkomst.

Wil je meer weten over Masterskip of over Alzheimer NL:

https://www.masterskip.com/

https://www.alzheimer-nederland.nl/dementie 

Groetjes Lynn Swinkels

Ieder euro helpt!

* Als ik meer geld op haal met acties, werken, oppassen, sponsorpakketten en verkopen via Facebook en Rommelmarkten dan zal mijn streefbedrag minder worden. Die pas ik dan tussentijds aan. Doneeractie.nl berekent ook een commissie en houdt een bedrag in per transactie.


€ 1.192 ingezameld
Doel: € 8.500 • 50 donaties

Deze actie is gesloten