Lieve vrienden, familie, collega's etc. van Lorenzo.
Help aljeblieft Lorenzo's allerliefste maatje "Diva", door een donatie te geven voor de bloedtransfusie en verdere medische kosten.
Helaas is Diva met spoed opgenomen in het Dierenziekenhuis in Zwanenburg waar zij gisterenavond 2 bloedtransfusies heeft gehad, omdat de waarden van haar bloed zeer laag waren.
Ze heeft de nacht inmiddels redelijk doorstaan en de waarde van haar bloed is enigzins omhoog gegaan, nu is het afwachten of haar lichaam dit verder kan oplossen.
We weten verder nog niet waardoor haar bloedwaarde zo laag was, dat kunnen ze maandag pas onderzoeken in het laboratorium.
Jullie begrijpen dat dit flink in de papieren gaat lopen. De kosten zitten nu al op ruim €3000,00. Een donatie zouden we daarom heel erg waarderen!
Zodra er weer meer nieuws is, zullen wij dit met jullie delen.
Alvast heel erg bedankt !
Liefs Bianca