Na een spannende zwangerschap was hij daar! Xem* het mooie, bijzondere en kleine manneke van 2 mama’s die hem met zoveel liefde verwachten.
Helaas sloeg na 3 dagen het noodlot toe en hebben Xem* zijn mama’s hem in liefde los moeten laten. En dan? Een afscheid, een mini kistje, een dienst, een heleboel tranen en een begrafenis. En nu, nu heeft Xem* een mooi plekje op de begraafplaats, maar bij een mooi plekje hoort ook een hele mooie steen.
Helaas lopen de kosten van het hele afscheid en een mooi plaatsje hoog op. En in z’n ongelooflijk moeilijke en verdrietige periode hoor je als ouder je geen zorgen toe hoeven maken om de financiële kant van een afscheid.
Daarom willen we vragen, help deze mama’s zodat ze kunnen rouwen om hun prachtige kindje en zich verder geen zorgen hoeven te maken!