Hey!
Amber hier. Ik zal meteen met de deur in huis vallen. Zoals je misschien wel of nog niet wist kan mama eindelijk intrekken in een sociale woning tegen eind juni.
De bekendmaking dat ze recht had op een sociale woning bracht dubbele gevoelens met zich mee, uiteraard euforie dat ze na 7 jaar een sociale woning zou kunnen bewonen, maar aan de andere kant ook een beetje teleurstelling omdat de woning er een beetje erbarmelijk werd achtergelaten. Er moet nog een vuur, dampkap, koelkast ... in komen. Er moeten heel wat muren een nieuwe laag verf krijgen. De badkamer moet terug badkamer worden. Een plaats waar mama tot rust kan komen.
Bovendien zullen de meubels van mama de zoveelste verhuis niet overleven. Dus ook daar moeten we centjes aan uit geven.
Je voelt mij misschien al komen ... ik heb dus een soort ‘actie’ opgericht waar je geld kan doneren. Mama is hier niet van op de hoogte. Maar ik wil ze zo graag eindelijk eens een echte permanente thuis bezorgen en met wat extra centjes zouden we dit kunnen bereiken. Door mama haar financiële situatie kan ze nog geen €100 uittrekken om alles daar in orde te maken.
Ik vraag veel, ik weet het. Voel je alsjeblieft niet verplicht om dit te doen. Ik ben al dankbaar dat je de tijd neemt om dit te lezen.
Kan je niets doneren, even goede vrienden uiteraard. Ik doe dit enkel onder het motto ‘Een neen heb je, een ja kan je krijgen’. Ik weet dat dit geen evidentie is en geloof me dat is het allerminst voor mij om dit aan jou te vragen. Maar als je dit leest, heb ik na veel wikken en wegen toch beslist om de vraag te stellen.
Ik ben er zeker van dat mama op haar manier iedereen gaat bedanken, met tijd en boterhammen. Mijn dank heb je nu al en als ik ooit iets kan terug doen voor jou, met heel veel plezier.
Veel liefs en dankbaarheid,
Amber XXX