Wat een avontuur was dit met de groep zeg.
Op zaterdagavond de reis naar Bédoin. Op zondag lekker rusten en bijkomen van de busreis. Lekker kletsen en kennismaken met onze huisgenoten Onno en Timothy. Op maandag en dinsdag fijne trainingen in de omgeving met een fantastisch uitzicht op de Gorges de la Nesque. Woensdag bijkomen, bijtanken en koolhydraten stapelen! En natuurlijk Regenwormen spelen met de tropische temparaturen.
En dan donderdag, de klimdag naar de Mont Ventoux! Gespannen kopjes, maar iedereen was er echt klaar voor. En iedereen van de groep heeft de top gehaald. Check de FB pagina voor leuke foto's.
Donderdag avond een feestavond of alles nog even goed te vieren. Vrijdag de terugreis. Veel slapen, napraten en nagenieten.
Dank voor jullie donaties en wij gaan aan de slag met onze mooie sticker.