Menu
Home
Actie zoeken
Informatie
Veelgestelde vragen
Crowdfunding
Geld inzamelen
Hoe werkt het?
Geld inzamel tips
In het nieuws
Registreren
Inloggen
Contact
Spenden sammeln
Kopiëren
Omschrijving
Updates
Red het leven van Binky Boy
Steun Binky
Hoi lieve vrienden, vriendinnen, familie ect, heb een vraag en mededeling, gelijk om toch eens te ontdekken wie echt zijn en wie niet in mijn leven, dit is binkie boy bijna 9jaar de love off my life, nu is er geconstateerd dat zijn kruisbanden rechter achterpoot zijn gescheurd, dit is te verhelpen met een operatie bij stad en land in Alkmaar, de kosten alles bij elkaar 1200 euro, nu ik heb weinig te besteden, wie van mijn vrienden of familie wil een bijdrage leveren zodat ik deze operatie door kan laten gaan, alle kleine beetjes helpen, stuur mij een pb aub, en laat mijn kindje niet langer pijn lijden dan nodig is 🐕🐕alvast ontzettend bedankt, voel me zo onmachtig nu ❤❤❤❤💙💙💙💙
Er zijn nog geen updates geplaatst voor deze actie.
Jij kunt helpen deze inzamelingsactie succesvol te maken!
Deel op Facebook
Laat een reactie achter
×
Instagram
Deel onderstaande link in je Bio of Story op Instagram:
Kopiëren
Kopiëren gelukt!
×
Facebook App
Let op, deze app kan alleen worden gebruikt op een "Facebook Page" en niet op een persoonlijk Facebook profiel. Voor het toevoegen dien je beheerder te zijn van de Page.
Deze link werkt niet op smartphones etc. je krijgt dan de error: "this dialog is not available on this device" gebruik dan een desktop pc, laptop of tablet.
Stap 1:
Klik hier om de Facebook app te installeren
Als de app geïnstalleerd is is de donatieknop op je pagina toegevoegd:
Stap 2:
Je kunt nu de app op je pagina rangschikken zodat hij meer in zicht staat.
Klik eerst op:
En sleep de "Online doneren" app naar boven zodat deze direct onder "Info" staat.
×
Website widget
Hier kun je instellen hoe de widget eruit komt te zien op jouw website.
Hoeveel donaties moeten er getoond worden?
0
1
2
3
4
5
Voorbeeld:
Plak de onderstaande code in je website op de plek waar de donatiemodule getoond moet worden:
<!-- Begin doneeractie donatiemodule --> <div id="doneeractie_donatiemodule"></div> <script src="https://www.doneeractie.nl/widgets/js/main-window.js"></script> <script>var donationActionID='27522';var donationCount='3';</script> <script type="text/javascript" src="https://www.doneeractie.nl/widgets/donatiemodule.js"></script> <a href="https://www.doneeractie.nl" title="Geld inzamelen" style="position:absolute;margin-left:-3000px;">Geld inzamelen | Doneeractie.nl</a> <script>setTimeout(function(){ iFrameResize(); }, 1000);</script> <!-- Einde doneeractie donatiemodule -->
Doneeractie van:
Karin vd meer
13 donaties
€ 265,00
Doel: € 1.200,00
22%
Deze actie is gesloten.
Donaties
Sophia
€ 15,00
Hondentrimsalon Paula
€ 20,00
Hoop dat je snel weer de oude bent
Louise en kubilay
€ 5,00
Sterkte lieverd x
Astrid van laaren
€ 20,00
Lieferd sterkte met je hondje
1
2
3
4
Top 3 donaties
Jan jansen
€ 100,00
Anoniem
€ 30,00
Succes en sterkte
Moussa
€ 20,00
Delen
Widget
Website widget
Laat een reactie achter