Realiseer en bestel Mijn Engel Onder Hoogspanning

Realiseer en bestel Mijn Engel Onder Hoogspanning | Geld inzamelen
 
 

Hallo allen!

Mijn naam is Kevin van Meurs, 38 jaar en ik heb een autobiografie geschreven over mijn leven. Nu hoor ik je denken: 38 jaar en nu al een autobiografie? Ja, ik ben op mijn 17e gereanimeerd, daar hartfalen aan overgehouden en sinds mijn 18e ook ICD (een soort reanimatie-pacemaker) drager. Je kunt je voorstellen dat er in de afgelopen 20 jaar het een en ander is gebeurd, positief en negatief. Zodanig veel en zo relevant dat ik er een heel boek over heb geschreven. Het is geen zware kost, maar op een vermakelijke en informatieve manier geschreven.

Nu ben ik deze actie gestart omdat het uitgeven van een boek best een dure grap is. Van het drukwerk en vormgeving tot en met de promotie van het project: Mijn levenswerk mag wat kosten. Daarom hoop ik met jouw hulp mijn droom te kunnen verwezenlijken. Dat zou fantastisch zijn!

Het leuke van deze actie is dat het eigenlijk ook een pre-order actie betreft! Mocht je 20 euro (of meer) willen doneren, dan krijg je van mij het boek gewoon kosteloos thuisgestuurd. Laat dan even je adres achter en ik stuur een gesigneerd exemplaar jouw kant op zodra het boek uit is!

“In Mijn Engel Onder Hoogspanning neemt Kevin je mee in een verhaal over het opgroeien als hartpatiënt. Dit boek gaat over de liefde, seksuele ervaringen, feestjes en andere onvergetelijke geluksmomenten, maar ook over de donkere kant van het hebben van een ICD. Ontelbare reanimaties (shocks), angstig lange ziekenhuisopnames, flink wat hartgerelateerde operaties en zijn toekomstbeeld worden ook in dit boek beschreven.”

Ik hoop in de zomer van 2024 eindelijk het boek: Mijn Engel Onder Hoogspanning te kunnen verwezelijken.

€ 1.110 ingezameld
42 donaties

Deze actie is gesloten