Ramadan Actie Iftar voor Iedereen

Ramadan Actie Iftar voor Iedereen | Geld inzamelen
 
 

Terwijl er gezinnen zijn die uitgebreid kunnen eten voor iftar, zijn er nog veel meer gezinnen die het moeilijk hebben om rond te komen. 

"Waarom gaan ze dan niet naar de Voedselbank?", omdat het moeilijker is dan het lijkt om hiervoor in aanmerking te komen. Door complicaties en het onrechtvaardige systeem komen veel gezinnen niet op het lijstje. Denk aan gezinnen die gedwongen onder bewind staan, leefgeld ontvangen en van een klein bedrag per week moeten leven. Er  blijft vaak weinig tot niks over voor fatsoenlijke boodschappen. 

Dit keer is het doel om de helft van de opbrengsten te gebruiken voor weeskinderen in Indonesië, en de helft voor voedselpakketten voor vastende gezinnen hier in Nederland, zodat zij allen met een gerust hart kunnen eten in deze maand Ramadan.  

Helpt u mee? 

Moge Allah u rijkelijk belonen en uw vasten en goede daden accepteren. 

€ 510 ingezameld
Doel: € 1.100 • 22 donaties

Deze actie is gesloten