Pelle onze liefste rode kater van 2 jaar is gisteren aangereden en met een shock en een gebroken kaak opgenomen in het dierenziekenhuis.
Gelukkig lijkt het erop dat er verder geen intern letsel is en hij is de nacht aan een infuus in het zuurstofhuisje doorgekomen.
Vandaag komt de orthopeed om hem om 11 uur te opereren. Dan krijgt hij een ijzeren draad in zijn kaakje, en moeten ze verder gaan bezien wat het letsel precies is. Dat horen we rond half 1, na de operatie waarschijnlijk.
Pelle zijn zwart witte broertje Peep en ook zijn opa, de lieve oude kater Kip en wij, willen allemaal natuurlijk gewoon niets liever dan dat onze dikke rode vriend straks zo snel mogelijk weer bij ons thuiskomt.
Geld voor de operatie is er alleen echt niet maar we beloofden de dierenarts dat we een crowdfunding zouden starten en proberen geld te lenen zodat Pelle opgenomen en geopereerd kon worden. En we zijn zo dankbaar dat deze super lieve dierenarts daarmee akkoord ging.
Daarom willen we jullie vragen of jullie alsjeblieft mee zouden willen helpen met een donatie voor de kosten van de operatie en de opname en nazorg (nog een operatie om de draad weer uit de kaak te halen) zodat Pelle straks weer thuis kan komen en daar verder kan genezen.
Waarschijnlijk moet hij nog wel een extra nachtje in het ziekenhuis blijven en we hopen zo dat de operatie goed gaat en hij straks weer goed gaat eten.
We gaan vanmiddag zodra het kan direct op bezoek.
Een update volgt dus nog.
We hopen zo dat alles goed komt.
En dankjulliewel alvast dat jullie Pelle willen helpen met jullie donatie!
Want hij is echt alleen maar 1 grote brok liefde en brengt zo veel goeds en vreugde.
Dus we zijn zo dankbaar voor elke gift die hem helpt om weer die heerlijke zachte vrolijke gezonde rode kroelkater te kunnen worden...
Want God wat houden we veel van deze heerlijke rode kater
Een lieve groet van Maria en Doke
Update 13 april
Pelle is thuis!!!
Heerlijk op zijn eigen plekje en de hele nacht tegen me aangelegen, en elke paar uur een voedzaam lekker poezenpapje gevoerd krijgen. De wonden zijn echt prachtig gehecht', en zien er rustig uit, en zelfs voorzichtig zacht eten naar binnen likken lukt al goed voor een koppie wat echt nog zo veel pijn doet.
De dierenarts en mensen bij de dierenartsenpraktijk zijn ook zo lief en betrokken en staan echt voor hem klaar in de achterwacht, en voor al mijn vragen. Het is echt nog een lange weg, maar het ziet er dus naar uit dat Pelle weer helemaal gaat genezen. Maar we moeten nog steeds de al gemaakte kosten dragen en ook nog de toekomstige voor de controleafspraken en om straks de ijzeren draad weer uit zijn kaakje te laten halen.
Dus alle steun helpt Pelle enorm!