Steun voor de onverwachte kosten na het verlies van ons hondje
Met pijn in ons hart delen wij het verdriet over het verlies van ons hondje. We hebben haar gekocht bij een hondenfokker, maar al snel bleek ze ziek te zijn. Ondanks onze liefde en zorg is ze helaas overleden.
De medische kosten die we hebben moeten maken, liepen flink op. Dit was een situatie waar we nooit op hadden gerekend en het brengt ons nu financieel in zwaar weer. Daarom starten we deze actie om de gemaakte kosten te kunnen dekken.
Jouw bijdrage helpt ons om de onverwachte uitgaven achter ons te laten en geeft ons de ruimte om dit verlies een plek te geven zonder extra zorgen over de financiële kant.
We vinden het belangrijk om deze actie te delen, zodat ook anderen bewust worden van de risico’s bij het kopen van een hond en hoe snel medische kosten kunnen oplopen. Daarnaast helpt het ons enorm als jij deze actie wilt delen met je netwerk.
- Medische kosten en behandelingen
- Eventuele overige kosten rondom het overlijden
Wil je ons steunen? Elke donatie, groot of klein, helpt om deze last te verlichten. En door deze actie te delen, vergroot je de kans dat we samen deze moeilijke periode iets draaglijker kunnen maken.