Lieve allemaal❤️
Bij mijn vorige paard is er veel mis gegaan helaas, ik had hem 8 maanden en we hebben uiteindelijk toch moeten beslissen om hem in te laten slapen op 8 mei 2019. Erg jammer want we hebben zeer hoge dierenarts kosten gehad in de hoop dat het beter zou worden. De reden dat ik deze crowdfunding heb opgestart is omdat ik (oa door hoge da kosten) een heel laag budget heb voor de aankoop van een nieuwe topper.
Ik ben nu weer rustig opzoek naar mijn volgende Allround topper maar ik merk dat door mijn lage budget er niet veel is (het meeste valt boven budget) . Ik wil graag verder groeien in de sport en doe ook de paardensport en houderij opleiding op het Aeres in Barneveld. Ik wil me dus ook voor school blijven verbeteren.
Helaas ben ik nog niet hoog gekomen in de sport, dit komt doordat ik daar niet het juiste paard voor had helaas. Wel was dit de bedoeling (zowel dressuur als springen/cross) tot we erachter kwamen dat hij pijn had, helaas kon hij ook als weidemaatje niet meer pijnloos in leven blijven.
De maandelijkse kosten redden we makkelijk, helaas hebben we geen tijd gehad om geld aan de kant te zetten voor de aanschaf van een leuk paard. Ook de dierenartskosten, hoefsmid, tandarts, osteophaat ect ect is te redden. Mijn budget is te laag voor hetgene wat ik graag wil.
Normaal ben ik niet van het vragen aan andere mensen. Maar toch heb ik nu de stap gezet om mijn droom hopelijk uit te laten komen. Het streefbedrag is uiteraard een gok, indien er geld over blijft na aanschaf zou dit gebruikt worden voor stalling, goede lessen ect of een donatie aan een goed doel
Je kunt mij en mijn zoektocht (en uiteindelijk natuurlijk het avontuur met mijn nieuwe paard) volgen op instagram: @bwp.anton.x deze naam is gebaseerd op de naam van mijn vorige paard Anton, uiteraard zal deze naam worden veranderd bij aankoop van een nieuwe topper. Hoe gaaf zou het zijn om te doneren en te kunnen volgen waar jou geld naartoe is gegaan!