Omdat je ons zo dierbaar bent.

Omdat je ons zo dierbaar bent. | Geld inzamelen
 
 

Lieve allemaal,

Woorden schieten te kort, het verdriet is intens. op 20-10-2020  is Eline, dochter-zus-kleindochter en vriendin van overleden. Het is een tragisch ongeval, met als enige hoop nog een reanimatie die niet mocht baten heeft haar warme, zorgsame, liefdevolle hart het begeven. 

Eline was een jonge dame van 19 jaar die in de bloei van haar leven stond. Die zichzelf elke weg insloeg om arts te worden, geen opleiding was te gek! Ze was er altijd voor iedereen, haar lieve famillie, haar ouders en haar prachtige kleine zus.

Het verdriet is intens en nog niet te bevatten.

Er zijn zoveel herinneringen die nu zo een grote betekenis krijgen.

Helaas had Eline geen uitvaart verzekering, hierdoor is het lastig om haar te geven wat zij echt verdiend. Zij verdiend het aller beste, zij die in corona tijd als arts in opleiding er altijd was voor haar patienten. En die met haar 19 jarige leeftijd geen opdracht te gek vond , zij kon dat! 

Als vriendin en lotgenoot van haar lieve mama Gertrude wil ik graag deze doneer actie opzetten om haar ouders, zusje, familie en vrienden te ontlasten in deze verdrietige en zware tijd.

Ik hoop dat jullie een klein bedrag kunnen missen en dat zij, op deze manier een waardig afscheid met alles wat ze wenste krijgt. 

Mijn dank is enorm en het betekend onwijs veel voor mij, als bekende en onbekende haar nabestaande in deze tijd willen steunen.


Updates (1)

22-10-2020 10:19

Hi lieve allemaal,

Wauw.... woorden schieten tekort. Wat staan wij versteld van de gekregen donaties. Het heeft al onze verwachtingen overtroffen. We zijn super dankbaar dat iedereen zo met ons meeleeft en aan Eline denkt. De doneeractie staat nu op naam van de Familie van Eijkeren. We kunnen Eline haar laatste dag op deze manier perfect maken. Bedankt allemaal!! 🌹🍀

€ 12.033 ingezameld
Doel: € 7.500 • 626 donaties

Deze actie is gesloten