Goedendag,
Ik heb besloten om dit jaar de Kayden International Non-Profit Foundation te steunen. Het gaat om vrouwen, meisjes en kinderen die niet aan de zonnekant geboren zijn. Kayden International Non-Profit Foundation helpt met eerste verzorging van de baby en helpt met voedsel zo dat de moeder wat te eten heeft als ze alleenstaande zijn of andere omstandigheden die het niet toelaten dat ze voor zich zelf kan zorgen. Ook bij verkrachting, bij geweld en miskraam is Kayden International Non-Profit Foundation de eerste aanspreekpunt. Dat zijn alleen een paar punten die mij heel erg motiveren on iets aan te doen. Ik zou het heel erg op prijs stellen als jullie mij zouden kennen steunen en natuurlijk de bericht kennen delen. Met jullie allemaal da ben ik mijn zeker krijgen wij dit project in goede richting. Je kunt mij en de Kayden Internation Non-Profit Foundation volgen op Facebook, Instagram en Linkedin.
Adam Krzewicki, A.K.Profvision@outlook.com,
https://www.kaydenuganda.org/about
https://www.kaydenuganda.org/what-we-do
https://www.facebook.com/profile.php?id=100067663736090
Over Stichting Kayden International Non-Profit Foundation:
Kayden International Non-Profit Foundation is een non-profit organisatie die pleit voor een pasgeboren, overlijden bij pasgeborenen en overlijden tijdens de bevalling, begleiding en psychosociale ondersteuning biedt, vrouwen en jonge/tienermoeders sterker maakt door middel van duurzame vaardigheden, ontwikkeling en financiele geletterdheid om hen te helpen omgaan met de huidige uitdagende omgeving vandaag. We hebben trainingen kunnen geven aan vrouwen en tienermoeders en hebben liefdadigheidsactiviteiten uitgevoerd in het hele land.
Door hen te bekrachtigen door middel van duurzame ontwikkeling van vaardigheden, bieden wij:
bakkerijvaardigheden, kleermakersvaardigheden, cateringvaardigheden, kapperszaken, onder andere en financiele geletterdheid waardoor ze kunnen omgaan met de huidige uitdagende omgeving.
Met onze hoofdadministratie in Namere Kawempe Division Kampala Uganda, geeft Kayden International Non-Profit Foundation trainingen voor zwangere vrouwen.
Kayden International Non-Profit Foundation traint ook verloskundigen en verpleegsters in het omgaan met nabestanden.
Wij bieden aanstande vrouwen en jonge tienermoeders gratis startpakketten, zoals herbruikbare maandverbanden, mamakits, kleding voor zowel moeders als hun geboren of ongeboren baby's, waaronder warme babykleding, dekens, sevetten, luiers, onder andere overalls.
Ons belangrijkste doel:
is om de gezondheid te verbeteren van zwangere vrouwen die complicaties ondervinden tijdens de zwangerschap en bevalling, en om ervoor te zorgen dat verpleegkundigen en vroedvrouwen worden verrijkt met modernezorg- en patientenbehandelingsvaardigheden, zodat ze hun taken met passie kunnen uitvoeren. Om het imago van verloskundigen te helpen verhelderen en vertrouwen op te bouwen in zwangere vrouwen die openbare gezondheidscentra voor moeders bezoeken om de angst voor het bezoeken van gezondheidscentra te onderdrukken om complicaties en late verwijzingen te voorkomen.
En om hen voor en na de bevalling in staat te stellen de kost te verdienen en zichzelf en pasgeboren baby's of kinderen te onderhouden.
Wij bieden advisering en psychosociale ondersteuning aan slachtoffers van verkrachting en bezoedelde slachtoffers.
https://www.facebook.com/100067663736090/videos/325717938465533
https://www.facebook.com/100067663736090/videos/743877229748265