Wat is de Kinder Vakantie Spelen?
Wij organiseren jaarlijks met veel plezier de Kinder Vakantie Spelen Eerbeek. De KVS is een sport- en spelweek voor ruim 200 kinderen. In deze week van de zomervakantie bouwen en verven we hutten van pallets, doen we speurtochten en een heleboel andere leuke spelactiviteiten. We sluiten deze week af met een feestelijke bonte middag.
Om de Kinder Vakantie Spelen te organiseren is de werkgroep al het hele jaar aan het organiseren. Zo zijn ze bezig met het bedenken van het thema, het ontwerpen van de spellen en het regelen van de materialen. Dit alles geheel vrijwillig, om de inschrijfkosten zo laag mogelijk te houden. Hierdoor blijft deze week toegankelijk voor alle kinderen.
Alle spullen opnieuw aanschaffen door asbest op zolder
In de afgelopen 60 jaar hebben wij spullen verzameld. Dit gaat om alle benodigdheden om deze week tot een succes te brengen. Denk hierbij aan hamers, zagen, spijkers, verf om de hutten te bouwen. Maar ook alle sport en spelbenodigdheden en verkleedkleding. Deze spullen slaan wij op, op een zolder van de Tjark Riks in Eerbeek. Helaas is er op deze zolder onlangs asbest geconstateerd. Dat betekent dat de zolder verzegeld is en al onze spullen niet meer toegankelijk zijn. Bij de sanering zullen al deze spullen weggegooid moeten worden, omdat er mogelijk asbestdeeltjes op de spullen zitten.
Met de KVS op komst zullen wij alle spullen opnieuw moeten aanschaffen. Omdat wij bijna alles doen met vrijwilligerswerk en sponsoring is dit voor ons een grote klap. Daarom vragen wij jouw hulp. Help jij ons mee om nieuwe spullen te kunnen aanschaffen? Elke euro is welkom.
Namens de gehele werkgroep, heel erg bedankt!
Updates (1)
24-07-2022 18:10
Hartelijk bedankt voor alle steun en hartverwarmende berichten!! Ons doel van €5000 is gehaald. Hiermee kunnen wij alle spullen aanschaffen die we dit jaar nodig hebben.
Daarmee zijn we er nog niet, met alles wat boven het doel wordt gedoneerd, kunnen wij nog super veel van onze spullen vervangen. Die we in de afgelopen jaren hebben verzameld. Dus bij deze de oproep om te blijven doneren als je wat kan missen. Onze dank (en die van de kinderen) is heeel groot!