Hoi, Ik ben Nienke en ik ben 15 jaar oud. Op dit moment zit ik in 3 havo/vwo op het Unic in Utrecht.
Op 25 februari 2025 ga ik op het grootste avontuur dat ik ooit in mijn leven heb gedaan. Ik stap op aan boord bij Tall Schip Wylde Swan voor een Masterskip reis (WS4) Dit is een zeilreis van 5 weken in het Caribisch gebied. Ik doe dit met ongeveer 30 andere scholieren van 4 havo en 4/5 vwo. Tijdens dit avontuur zeil ik van Sint-Maarten naar Cuba en ontdek ik de cultuur en natuur van deze bijzondere eilanden.
Deze reis is onder schooltijd, dat betekent natuurlijk dat er wel schoolwerk gemaakt moet worden. Dit doen we 6 keer per week voor 4 uur en er worden elke week toetsen afgenomen. Verder zijn er ook minimaal 4 gediplomeerde leerkrachten aan boord.
Ik heb nog nooit op zo een groot schip gezeild. Met 30 andere scholieren kijk ik ernaar uit om voor 5 weken te varen en te leren. Naast het schoolwerk gaan we leren over zeilen, navigeren, natuur, cultuur, techniek, meteorologie en nog veel meer.
Aan boord is het niet altijd feest, want naast schoolwerk moeten we er samen ook voor zorgen dat de boot elke dag schoon gemaakt wordt en dat we iedere avond op een andere tijdstip wacht lopen. De laatste week van dit avontuur komt er een scheepsovername van de scholieren. Wij moeten dan het schip varend houden en hiervoor moeten we eerst allemaal pitchen en solliciteren op een van de functies van de echte bemanning.
Om deze reis te kunnen betalen heb ik jouw hulp nodig. Ik moet zelf 4,500.- euro betalen. Dit is heel veel en ik ben al goed aan het sparen door op te passen, schoon te maken en dingen te verkopen, maar jammer genoeg lukt het daar niet alleen mee. Vandaar deze doneeractiepagina.
Wat kun je doneren en wat krijg jij er voor terug?
Alle donaties zijn welkom!
Vind je het daarnaast leuk om op de hoogte te blijven van mijn avonturen bij Masterskip? Doneer dan minimaal 10 euro. Bij jouw donatie kun je jouw emailadres invullen.
- Doneer jij tussen de 10 en 15 euro en laat je jouw emailadres achter, dan ontvang je elke week gedurende mijn reis (dat is dus 5 keer) een blog/update van mij.
- Doneer je tussen de 15,01 en 75 euro en laat je jouw emailadres achter, dan heb je meer waarde voor je geld! ;) Je ontvangt dan namelijk ook al tijdens de 4 maanden vóór mijn reis regelmatig een blog/update (ongeveer een keer per maand). En na mijn reis krijg je een blog/update met tips als jij of jou kind of iemand die je kent, ook misschien later mee willen doen.
- Als laatste voor degene die 75,01 euro of hoger geeft en laat je jouw emailadres achter: je ontvangt naast wat er bij de middelste optie staat, na afloop van mijn reis nog een kleine verrassing uit het Caribisch gebied. Als ik terug ben, ontvang je daarvoor een email van mij om te zorgen dat het bij jou terecht komt.
Ik hoop dat ik veel donaties mag ontvangen. Help jij mij mee om deze droom waar te maken?
Dankjewel!
Groetjes Nienke