Hallo allemaal,
In februari ben ik gestart met de minor Global Awareness, Sports & Health op Fontys Sport en Bewegen. Binnen deze minor ben ik samen met andere studenten bezig met het voorbereiden van projecten op het gebied van sport en gezondheid. Denk bijvoorbeeld aan sportdagen, EHBO-lessen en zwemlessen. In mei gaan wij 3 weken naar Nepal om deze projecten uit te voeren op twee scholen.
Als onderdeel van deze minor, binnen het vak personal awareness, heeft iedere student als uitdaging een persoonlijk doel gesteld. Voor mij is dit het beklimmen van de berg Rigi in Zwitserland. Samen met twee medestudenten zullen wij deze tocht gaan voltooien op 3 mei.
Met deze uitdaging wil ik aandacht vragen voor Nepal en geld inzamelen voor onze projecten. Elke donatie helpt bij het realiseren van deze waardevolle en duurzame projecten en draagt bij aan de ontwikkeling en gezondheid van de kinderen op deze scholen.Mijn reis naar Nepal is te volgen op Polarsteps via de volgende link:
https://www.polarsteps.com/MilouBoon1/16943386-gash-nepal?s=fef617a7-c24b-48db-9562-9c884fbb33c0
Alvast enorm bedankt,
Milou