Meike en Annette op missietrip naar Cambodja

Meike en Annette op missietrip naar Cambodja | Geld inzamelen
 
 

Wij zijn Meike en Annette Vooijs,

We zijn bewogen met het lot van de bevolking van Cambodja. Cambodja is één van de armste landen ter wereld. Door de burgeroorlog zo’n 40 jaar geleden is een complete generatie uitgemoord. Het land wat eerst rijk was, heeft nu grote problemen om weer op te krabbelen. Er is veel corruptie en prostitutie is een groot probleem. 50 % van de bevolking is jonger dan 25 jaar. Het gezin als fundament van de samenleving is daar geen realiteit helaas. ‘

She rescue home’ vangt meisjes op die slachtoffer zijn geworden van sexueel misbruik. Deze meisjes, soms zelfs nog maar vier jaar oud, krijgen een nieuwe kans. In het huis van SheRescueHome krijgen ze eerst een veilige plek en er wordt gekeken hoe deze meisjes een veilig en menswaardig bestaan kunnen opbouwen.

In november gaat een groep vrouwen uit onze kerk een reis maken naar Cambodja om deze organisatie praktisch te ondersteunen en te bemoedigen. Heel bijzonder om daar mee mee te gaan, maar we hebben nog minimaal €2.500,- nodig om dit te realiseren. Dit geld is nodig voor onze reis, maar een deel er van wordt ook gebruikt om voor een jaartwee meisjes te sponsoren in het huis. Liever zouden we nog veel meer geld binnenkrijgen om dit project te ondersteunen.

Wil jij helpen?

Dat kan door op deze site een donatie aan ons te doen.

Al vast heel erg bedankt

Meike en Annette
 

Je kuint via de link een filmpje zien over de organisatie. 


€ 1.690 ingezameld
20 donaties

Deze actie is gesloten