MEGA JONGEREN MEETING

MEGA JONGEREN MEETING | Geld inzamelen
 
 

Doneer actie voor bewustwordings proces 'MEGA JONGEREN MEETING SURINAME ' van start gegaan!

De jongeren zijn toe aan educatie over het land, helpen wij hun namelijk niet aan de juiste kennis  dan zijn de problemen in de toekomst niet te overzien voor onze jongeren. Kennisoverdracht op verschillende gebieden zoals, Black history (van voor de slavernij), Surinaamse politieke history, juiste rolemodels, motivational empowerment & leadership, zullen deze dag dus vol in de spotlight staan. De situatie in Suriname zal de afgelopen tijd namelijk aan niemand voorbij gegaan zijn.

De prijzen stijgen de politiek is een grote chaos, maar wat onze initiatiefnemers het meest opvalt is dat er weinig om de jeugd en hun toekomst perspectief word gegeven. De jeugd of (the ghetto youths) kinderen/jongeren uit de achterstands buurten worden namelijk wel geroepen als er protesten zijn, maar voor de rest worden zij nergens bij betrokken. 

Tijdens een evaluatie bezoek in Suriname is ons opgevallen dat jongeren geen idee hebben van hun plek binnen de maatschappij, letstaan het besef van hun bijdrage in de toekomst. Dit omdat een groot gedeelte is opgevoed met principes als bijvoorbeeld: niet mee mogen praten met oudere mensen, geen politieke mening mogen hebben etc.allemaal afkomstig uit het pijnlijke slavernij verleden.

Zonder dat wij het doorhebben belemmeren wij op die manier het bewustwordings proces van onze jongeren die zo hard nodig is om deze manier van oude politiekvoering in de toemomst geen ruimte meer te geven.

De organisatie Sons Of Slaves the brotherhood word door meerdere vrijwilligers gesteunt, en is in de donatie wereld een betrouwbaar platform. Ook ligt onze expertise en ervaring op het gebied van oa, protesten  Organiseren, werken met en aan jongeren, Motiveren Stimuleren Aktiveren, en dit alles onder begeleiding van ervaringsdeskundigheid en met een pedagogisch verantwoorde aanpak.

Wat vragen wij van u, namens de jongeren? Omdat wij dit maal voor het eerst zelf vragen naar donaties voor een eigen initiatief leggen wij u voor alle transparantie graag uit voor wat de donaties gebruikt zullen worden.

Wij vragen ondersteuning op alle mogelijke manieren, denk hierbij aan: vrijwilligers, vervoer voor mobilisatie etc, maar ook podiums en aandacht van de media en pers. Naast dat zijn er ook financiële middelen nodig om bepaalde dingen die nodig zijn te kunnen aanschaffen of te kunnen fanancieren denk hierbij aan.

Het promoten van het event, de aankleding ervan, gedeelte van de tickets van vrijwilligers, verblijf, voeding, inzet bussen, aanschaf voor huur van geluid & beeld. Dit Omdat het een non profit aangelegenheid is waarbij er geen entree of winst oogmerk is toegestaan. Het event dient dus kosteloos voor de jongeren toegankelijk te zijn. Wij gaan er samen voor zorgen dat de komende verkiezingen de stemmen niet zo gemakkelijk te winnen zijn, door slechts loze beloftes te maken want tijdens dit bewustwordings proces gaan wij ervoor zorgen dat die awareness en consciousness er komt en er zal blijven onder de jongeren. De politiek is gewaarschuwd! Want de jongeren laten zich niet meer omkopen of voor de gek houden voor een appel en een ei. Wij gaan ze hun eigenwaarde bij leren zodat onze jongeren zich weer kunnen en zullen manifesteren als de KINGS & QUEENS die wij altijd al geweest zijn.

Wilt u mee anticiperen is dit meer dan welkom wij werken samen in een groepsapp met zet gedreven broeders en zusters, wilt u hier onderdeel van uitmaken? Laat het dan even weten dan zetten wij u in de groepsapp.

Alvast vriendelijk bedankt.Wij houden u via mail en social media op de hoogte.

Volg ons via social media:

@sonsofslaves op Facebook   @sonsofslaves op Instagram @sonsofslaves op TikTok

Laten wij niet opgeven de jongeren, rekenen op onze samenwerking om hun een toekomst perspectief te bieden. Education is the key! 


€ 150 ingezameld
4 donaties

Deze actie is gesloten