Marja wil nog oud worden.

Marja wil nog oud worden. | Geld inzamelen
 
 

Een vrolijke goedlachse vrouw geliefd door collegas van het Amphia Ziekenhuis, altijd voorop bij de Rijense Sjoelcompetities, steeds voorovergebogen over tafelvullende puzzles en steeds herstellend van de zoveelste Chemokuur in haar achtjarig ziekteproces en op 27 juni werd ze aangereden op het Raadhuisplein van Rijen.

Meervoudig hersentrauma, volledig doof, geen smaak of reukvermogen meer én het linkeroog staat scheel. Marja is nog steeds in verpleging heeft dagelijks therapie en wil toch nog steeds oud worden en genieten van gezelschap. De huidige woning is helaas niet geschikt vanwege het trappenhuis en de trappen en drempels maken het er niet makkelijker op. 

Help Marja met een bijdrage zodat ze goedlachs in een aangepaste woning oud kan worden!

ik probeer met de updates (rechtsboven) wat meer actuele informatie te geven.


Updates (2)

21-09-2019 19:24

Aan Barbara.. [facebook] 

Beste Barbara, excuses voor het late antwoord op jouw vraag. het linkeroog heeft geen correcte functie meer door een beschadiging van de oogzenuw. De doofheid is dusdanig toegenomen dat het Erasmus Rotterdam wil kijken of er met een implantaat nog wat te redden is. De zenuw die het ruiken en proeven mogelijk maakt is ook beschadigd dus wordt voedsel smaakt naar niets en de geur wordt ook niet waargenomen.

Oudere updates weergeven
€ 855 ingezameld
Doel: € 6.500 • 39 donaties

Deze actie is gesloten