Kinderhartmissie Suriname

Kinderhartmissie Suriname | Geld inzamelen
 
 

Ieder jaar vertrekt een team van kinderhartchirurgen, kindercardiologen, kinderintensivisten, operatie-assistenten, anesthesiologen, anesthesie-assistenten, perfusionisten en IC-verpleegkundigen naar Suriname voor de jaarlijkse CAHAL kinderhartmissie. Dit team wordt samengesteld vanuit het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) en het Amsterdam Universitair Medisch Centrum (AUMC).

Met een groep collega's van de IC van het LUMC gaan wij deelnemen aan de Amstel Gold Race in april 2024 om een bijdrage voor deze kinderhartmissie bij elkaar te fietsen!

Tijdens de twee weken in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo worden ongeveer 15 kinderen met een aangeboren hartaandoening geopereerd zodat ze deze specialistische zorg in hun thuisland kunnen ontvangen. De financiering van de kinderhartmissie staat onder druk, en daarmee ook de zorg voor deze groep kwetsbare kinderen. Help jij ons om door te gaan met deze bijzondere zorg?

Meer weten over CAHAL en de kinderhartmissie?

https://www.lumc.nl/actueel/2022/kinderhartmissie-suriname/ 

www.cahal.nl


Updates (2)

13-04-2024 18:15

Heel hartelijk dank voor alle bijdragen namens het team wat vandaag naar Suriname is gevlogen. Ruim 4500,- is gedoneerd voor onze jaarlijke kinderhartmissie in Suriname. Met maar liefst 9 collega's fietsten we vandaag de Amstel Gold Tour. Er zijn 155 km weggetrapt!

Meer weten over de jaarlijkse missie kijk dan op www.cahal.nl

Oudere updates weergeven
€ 5.275 ingezameld
Doel: € 2.000 • 200 donaties

Deze actie is gesloten