Kenia Shoulder2Shoulder

Kenia Shoulder2Shoulder | Geld inzamelen
 
 

In oktober 2022 ga ik (Rianne Würsten) naar Mombasa, in Kenia. Ik ga daar 2 maanden mijn bijdrage leveren aan de organisatie Shoulder 2 Shoulder (S2S). S2S is een organisatie die zich inzet voor weeskinderen en kwetsbare kinderen en jeugd in Mombasa. Er zijn daar 3 projecten opgezet, klik hier om daar uitgebreid over te lezen.

In het kort:

- Dickson Children Centre (DCC): pleegzorghuizen en pleegzorggezinnen waar weeskinderen en verwaarloosde, verstoten en mishandelde jongens en meisjes geplaats worden.

- Onesimus Good News Boys Centre (OGBC): een rehabilitatiecentrum voor voormalige straatjongens. Het OGBC-programma richt zich op het van de straat halen van straat jongens in de leeftijdsgroep van 7 tot 16 jaar om hen te rehabiliteren en re-integreren met ouders of familie.

- Dickson Comprehensive School (DCS): een kleuterschool en lagere school in de sloppenwijken van Port Reitz.

Ik denk dat ik veel ga leren van de manier van werken in Kenia en de cultuur. Door mijn werkervaring uit NL mee te nemen en daar te gebruiken, hoop ik mijn steentje bij te kunnen gaan dragen aan de projecten. En natuurlijk door leuke activiteiten voor de kinderen te gaan organiseren.

Maar daarnaast heeft deze organisatie ook financiële steun nodig. Door de financiële steun is het mogelijk dat de kinderen gratis deelnemen aan de projecten. Daarom wil ik ook graag een mooi bedrag verzamelen en doneren. Helpen jullie mij?

Optie: Ben je geïnteresseerd om een kind uit één van deze projecten te sponsoren? Neem dan contact met mij op!


Updates (1)

18-06-2022 11:20

Allemaal ontzettend bedankt voor jullie donaties!

Ik ben er nog niet, dus heel graag blijven delen met al jullie vrienden, familie, etc.


€ 1.580 ingezameld
Doel: € 2.500 • 39 donaties

Deze actie is gesloten