Jip wordt een Janneke

Jip wordt een Janneke | Geld inzamelen
 
 

Onze kat Jip heeft helaas al drie weken een blaasprobleem waardoor hij constant een obstructie krijgt. Hij is nu vier keer gekateteriseerd. Nu is de optie om hem een penis amputatie te geven, zodat hij een meisje wordt.

Als een “plaskaters” constant wil plassen maar het niet kan.

De meeste katten met deze problemen reageren goed op eerst katheterisatie van de urinebuis en spoelen van de blaas gevolgd door medicatie (pijnstillers, blaasontspanners en antibiotica) en dieet voor de rest van zijn leven.

Sommige katten hebben terugkerende klachten en dat is helaas bij Jip zo. Ondanks dieet, bij deze katten is de operatie de beste behandeling.

Hij is nog maar 1 en we willen heel graag dat hij blijft. Na nu zelf als €2000,- kwijt te zijn startten we toch een crowdfunding. 

Liefs, Shanice en Pam


Updates (4)

13-05-2025 18:53

Jip is afgelopen maandag geopereerd! Alles is goed gegaan en hij is inmiddels weer thuis. De foto's kun je zien in de afbeeldingen sectie. 

Zijn balletjes zijn verwijderd en zijn penispunt is verwijderd. Daarnaast is zijn urinebuis flink verwijd. Tijdens de operatie zijn ze nog stenen tegengekomen in zowel de urinewand als in de blaas, dit hebben ze zoveel mogelijk verwijderd. 

We hebben hem net opgehaald en hij heeft gegeten en gedronken. Is ook alweer aan het spelen. We moeten nu 3x per dag zalf aanbrengen, hij krijgt nog pijnstilling en daarnaast twee weken met een kap om lopen. We zijn echt ontzettend blij met de steun van iedereen. Dit hadden we niet verwacht. De uiteindelijke kosten waren €1521,-. 

Oudere updates weergeven
€ 650 ingezameld
Doel: € 1.500 • 37 donaties

Deze actie is gesloten