De JO15-1 van vv Bennekom gaat in april 2025 meedoen met een groot internationaal toernooi in Blanes.
Alle spelers zijn momenteel al bezig om activiteiten te bedenken (en uit te voeren) om het benodigde budget bij elkaar te krijgen.
Zij gaan onder andere bij diverse bedrijven ‘werken’ tegen betaling, gaan flessen en blikjes verzamelen, proberen een voetbalclinic te organiseren met een bekende speler en gaan ook schoonmaken en opruimen bij (lokale) bedrijven.
Als vanzelfsprekend zullen zij extra aandacht geven aan 'sponsoren' op diverse social media kanalen en tijdens het toernooi.
Het totale streefbedrag, inclusief het geld dat de jongens zelf bij elkaar werken, staat op €20.000,-.
Updates (1)
27-11-2024 20:39
Wow! 🤩
We hebben dankzij jullie / onze donateurs inmiddels de magische grens van € 1.000,- bereikt! Wat gaaf om te zien hoe het netwerk de jongens van de JO15-1 wil helpen.
Aankomende zaterdag komt een vervolg op de werkzaamheden die de jongens gaan doen om nog meer financiële ondersteuning te krijgen.