Sinds 2023 worstel ik met persoonlijke schulden. Sindsdien probeer ik mijn leven opnieuw op te bouwen en heb ik alles gedaan wat ik kan om financieel weer vooruit te komen.
Ik werk hard en probeer mijn verplichtingen na te komen, maar op dit moment voelt het alsof ik alleen maar aan het werken ben om mijn schulden te betalen. Er blijft nauwelijks ruimte over om adem te halen, laat staan om echt opnieuw te beginnen.
Ik heb lang geprobeerd om dit volledig zelf op te lossen. Ik schaam me er ook voor om hulp te vragen. Toch ben ik op een punt gekomen waarop ik eerlijk moet toegeven dat het mij alleen niet lukt.
Daar komt nu nog iets heel belangrijks bij: ik heb onlangs te horen gekregen dat ik vader word. Dat zou normaal gezien één van de mooiste momenten in mijn leven moeten zijn, maar tegelijkertijd brengt het enorm veel stress met zich mee. Ik wil mijn kind een stabiele en veilige toekomst kunnen geven en niet voortdurend bezig zijn met schulden en financiële zorgen.
Ik wil niet stoppen met werken en ik vraag niemand om mijn leven voor mij op te lossen. Ik wil vooral een kans krijgen om opnieuw ademruimte te creëren en mijn schuldenlast te verminderen, zodat ik mijn leven verder kan opbouwen.
Daarom heb ik besloten om voor het eerst om hulp te vragen.
Elke bijdrage, groot of klein, betekent voor mij enorm veel. Het geld zal gebruikt worden om mijn persoonlijke schulden en financiële achterstand af te bouwen en opnieuw wat stabiliteit te creëren voor mijn gezin.
Als je niet kunt doneren, betekent het delen van deze actie ook al ontzettend veel voor mij.