Ik heb opvang nodig!

Ik heb opvang nodig! | Geld inzamelen
 
 

Na vele jaren therapie en heel hard werken ben ik eindelijk stabiel genoeg om de volgende stap te nemen; 

Ik ben aangenomen voor een opname van 4 maanden bij de Eikenboom en heb net te horen gekregen dat ik in Januari al mag gaat starten! De Eikenboom werkt met patienten die psychosomatische problematiek hebben.
In het Nederlands; Ik zit in een rolstoel zonder dat hier een medische verklaring voor gevonden is. 

Wel is duidelijk dat krampen, spierspanning, spasmen, pijn, etc.. worden veroorzaakt door een hoop mentale spanning die zich is gaan manifesteren in mijn lichaam. 

Door de traumatische ervaringen in het verleden heb ik C-PTSS én om hiermee de dag door te komen is Senna mijn alles! Senna is hulphond, maar wel een pittige dame die goed begeleid moet worden om haar gedrag onder controle te houden. 

Nu ik zelf in opname ga is het dus van groot belang dat de begeleiding & training door wordt gezet zodat ik eenmaal thuis weer verder kan gaan én samen met Senna mijn leven op kan gaan pakken. 
De reden dat mijn naaste omgeving geen opvang kan bieden is vanwege de begeleiding die nodig is; Wanneer Senna niet goed getraind wordt is er een grote kans dat ze haar status als hulphond kwijt raakt én dit wil ik natuurlijk voorkomen!

Helaas is een opvang niet zonder kosten dus daar kan ik jullie hulp hard bij gebruiken! Iedere euro telt en iedere euro wordt gewaardeerd!

"Waarom deze kosten?"
Senna kan dan in een goede en veilige omgeving zitten waar ze getraind wordt om minder onzeker te zijn. Ze krijgt aanvullend aan pension een intensieve training in een roedel én gaat leren dat haar alertheid/spanning niet altijd nodig is. Dit maakt dat Senna niet alléén een goed dak boven haar hoofd heeft straks, maar misschien nog wel belangrijker; Haar functie als hulphond wordt verbeterd. Ze kan mijn eigen spanning dan veel beter dragen waardoor ze zich ook meer kan focussen op haar werk. 

Ik heb vertrouwen dat dit niet alléén goed is voor Senna, maar mij ook verder kan helpen wanneer ik weer thuis ben van opname. 

Niks moet, alles mag.
Bedankt voor het lezen én de support! <3 


Updates (5)

02-01-2021 15:24

Ik wil iedereen heel erg bedanken voor alle financiele steun voor de opvang van Senna. Ik ben er nog niet, maar heb nu wel het vertrouwen dat het helemaal goed gaat komen!
Mocht je me willen volgen in mijn avontuur dan kan je meelezen op mijn blog;
https://www.leavde.nl/nog-2-dagen/

Oudere updates weergeven
€ 1.867 ingezameld
Doel: € 2.500 • 32 donaties

Deze actie is gesloten