Hee lieve allemaal,
Ik ben Senna van Heeswijk, en 20 jaar oud
Ik lijd al 9 jaar aan een eetstoornis, en daarnaast autisme en een sociaal emotionele achterstand.
na lang twijfelen ga ik toch mijn 'stoute' schoenen aantrekken.
Ik heb altijd gezegd dat een hulphond niet nodig is, en dat ik zelf wel beter word, maar helaas is dat in de realiteit anders. Na 9 jaar strijden is het dan zover ik moet gaan leren dat ik hulp mag accepteren en mag vragen. Na overleg met ouders en behandelteam ga ik de stap zetten naar een hulphond. Dit om mij te ondersteunen bij mijn autisme en eetstoornis en me het maatje en nabijheid te geven dat mijn sociaal emotionele achterstand nodig heeft.
Ik heb al veel dingen geprobeerd. Heb meerder ziekenhuis opnames, klinieken en behandelingen achter de rug, en niks blijkt echt aan te slaan en een eind te maken aan mijn mentale problemen.
Ik ben me ervan bewust dat een hulphond ook zorg nodig heeft. Gelukkig ben ik vanuit mezelf erg zorgzaam (naar andere) en hoop ik door dit lichtpuntje mijn zorg voor mezelf terug te vinden.
Samen niet alleen!!!
Ik heb altijd veel steun gehad van behandelaren, teams en mijn familie, maar niks blijkt dat lege gaatje en nodige hulp te bieden.
Dus bij deze dan toch mijn vraag of u er eventueel een kleine donatie voor overheeft om mij te helpen met mijn laatzte hoop, mijn hulphond genaamd: Faith!
want ja dat is zo dat beestje geeft mij hopelijk weer hoop en perspectief!!
Lieve allemaal een bijdrage groot of klein, ik zal er heel blij mee zijn.
jullie helpen mij verder naar een leven, waarin ik samen met faith veel moois mag gaan beleven.
Alvast bedankt voor uw steun, ik waardeer het enorm en stuur ook heel veel knuffel en liefde naar jou, en eventueel andere mensen in je omgeving die het nodig heeft!!
Liefs van mij, Senna