Elena een alleenstaande mama van 2 kindjes ( 5 en 11 jaar ) is sinds 2018 in behandeling voor leukemie.
Helaas is de leukemie terug actief in haar lichaam. De jarenlange strijd tegen de ziekte heeft haar financieel in een erbarmelijke omstandigheden gebracht. De schulden zijn aanzienlijk opgelopen door niet te kunnen werken, crisis, enorme energierekeningen, ziekenhuiskosten en een ex-man die haar mee in de schulden heeft getrokken.
Elena is enorm sterk, echter constant vechten, niet weten hoe ze rekeningen moet betalen, de onzekerheid over haar toekomst en of ze haar kinderen zal zien opgroeien hebben haar mentale toestand instabiel gemaakt.
Via deze weg willen wij haar alvast de rust gunnen op financieel vlak. Zijzelf wil sterk blijven en wil geen beroep doen op donaties, echter soms is hulp gewoon nodig.
Ze heeft een heel klein netwerk dus via deze weg hopen wij haar toch enig toekomstperspectief te kunnen bieden.
Elke euro wordt met enorm veel appreciatie gewaardeerd.