Lieve allemaal,
Ik vind het een beetje ongemakkelijk om dit zo te doen via doneeracties. Maar helaas zit er voor mij geen andere optie in momenteel!
samen met mijn vriend zijn wij een horeca onderneming begonnen net 3 maanden voordat de Corona pandemie uitbrak. Hierom hebben wij geen inkomsten meer naast het kleine steun pakket van de overheid. Wij zelf komen hier hoe dan ook wel doorheen.
mijn vraag voor jullie is hulp bij de kosten van het steriliseren van onze lieve Chloé poes. Ze heeft zelf enorm veel last van het crowls zijn en houdt ook ons dag en nacht bezig met haar gejank. Wij vinden het super vervelend dat we haar niet kunnen laten helpen omdat we ook onze koelkast niet eens gevuld krijgen qua kosten.
hopelijk zit hier een dierenvriend tussen die een kleine sponsoring voor ons over heeft.
hele fijne dag nog toegewenst.
Liefs, Debbie en Jeremy