Huis renoveren

Huis renoveren | Geld inzamelen
 
 

Lieve mensen, ik heb dringend hulp nodig voor mijn autistische zoon. Hij woont al jaren in een klein huisje in het bos, waar hij zich ontzettend thuis voelt. Dat huisje is - na jaren zonder onderhoud - aan het instorten, wat een levensgevaarlijke situatie oplevert.

Ik probeer uit alle macht geld bij elkaar te krijgen om de meest noodzakelijke opknapwerkzaamheden te laten uitvoeren: een nieuw dak (dat niet lekt), een douche (die niet lekt), vervanging van een gedeelte van de dragende constructie en isolatie rondom.

Mijn zoon leidt,  door zijn autisme, een zeer teruggetrokken bestaan en kan niet tegen teveel prikkels van buitenaf. Hij gaat een of twee dagen per week naar een begeleide dagbesteding, maar verder komt hij de deur niet uit. Eigenlijk zou hij begeleid moeten wonen, maar dat is, gezien zijn mensenschuwheid, geen optie.

Het is geen ideale situatie, maar op deze manier redt hij het net.

Wie helpt mijn zoon aan een opgeknapt huisje? Het hoeft niet luxe te zijn, ik ben al zeer tevreden wanneer het huisje niet instort.

Bij voorbaat heel hartelijk dank.


Updates (1)

02-11-2020 14:38

My son is autistic
He urgently needs financial help
His house is miserable.
Would you like to help him he needs a new roof.
We are very grateful for your help.

€ 400 ingezameld
Doel: € 45.000 • 3 donaties

Deze actie is gesloten