Helpt u mijn broer?

Helpt u mijn broer? | Geld inzamelen
 
 

Mijn lieve broer heeft 1 jaar geleden een herseninfarct gehad waardoor hij links flink beperkt is. Na een half jaar revalideren kwam hij weer thuis. Zijn vriendin besloot dat ze niet met een man met NAH ( niet aangeboren hersenletsel) kon leven. Op 1 september vertrok ze stiekem terwijl hij boodschappen aan het doen was op zijn scootmobiel. Ze nam zijn hond, spaarcenten en spullen mee. Hij heeft nu nog steeds onnoemelijk veel verdriet van dat ze hem zelfs geen afscheid heeft laten nemen van zijn hond. 
Iedere dag komt de thuiszorg langs om hem te begeleiden bij het douchen. Zijn linkerarm kan hij niet meer gebruiken en hij  loopt slecht. Ook heeft hij psychische hulp nodig om alles te verwerken . 3 maanden geleden had ik van mijn spaarcentjes een scootmobiel gekocht. 4 oktober werd hij aangereden(buiten zijn schuld) door een auto. De scootmobiel is Total los verklaard. Buiten de lichamelijke klachten(verergering van zijn lichamelijke conditie en stijfheid) wordt hij steeds moedelozer. Zonder scootmobiel kan hij nergens meer komen, zoals de voedselbank, kledingbank, fysiotherapie en dokter. Hij heeft de scootmobiel nodig om kleine boodschapjes te kunnen doen en voor zijn sociale contacten. Omdat hij wat afgelegen woont kan de gemeente geen scootmobiel uitgeven met voldoende actieradius, dus moet hij zelf een scootmobiel aanschaffen.
Ik woon zelf 110 km bij hem vandaan en kan niet iedere keer overal met hem naar toe. Omdat hij een uitkering heeft en onder het minimum leeft wordt het nu duidelijk dat hij niet kan blijven wonen op zijn geliefde chalet op de Rhedenlaagse meren in Lathum. Hij woont daar al 25 jaar en moet daar weg omdat hij van zijn uitkering nog maar 70 euro per maand overhoudt om van te leven. De pacht moet per half jaar betaald worden (1 jaar 5000, euro) hij kan onmogelijk sparen en de pacht vooruit betalen. Dus ik ben ten einde raad. Mijn broer heeft binnenkort  geen scootmobiel meer en ook geen huis. Wilt u hem steunen? Dan kan ik (zijn zus) weer een scootmobiel kopen voor hem en voor 6 maanden of voor het hele jaar zijn pacht betalen. Dat zou fantastisch zijn. Dank u wel! Met dankbare groet, Linda Kuijpers


Updates (1)

03-11-2024 12:43

Alle (anonieme) gulle gevers, heel heel hartelijk bedankt! Ik ben erg onder de indruk, ben ook trots op een ieder die zo'n warm hart heeft voor Peter m'n lieve broer! 
😍😍😍😍🍀🍀🍀🍀

€ 1.900 ingezameld
Doel: € 10.000 • 37 donaties

Deze actie is gesloten