Mijn naam is Yasin. Sinds mijn 17e vecht ik tegen een ernstige auto-immuunziekte aan mijn lever: auto-immuunhepatitis. Jarenlang heb ik geprobeerd om ondanks mijn ziekte mijn leven zo normaal mogelijk te leiden.
Het afgelopen jaar was mijn situatie nog stabiel, maar sinds maart is mijn lever sterk achteruitgegaan. Mijn lever werkt niet meer goed en daarom ben ik nu opgenomen in het traject voor een levertransplantatie. In april en mei heb ik veel onderzoeken en screenings gehad. Inmiddels wacht ik op een nieuwe lever.
Deze periode is erg zwaar voor mij. Ik moet soms bijna twee keer per week naar het ziekenhuis en iedere week bloed laten prikken. Mijn lever kan vocht niet meer goed verwerken, waardoor er regelmatig vocht uit mijn buik moet worden verwijderd. Daarnaast heb ik veel medicijnen en ziekenhuisbehandelingen nodig.
Door mijn gezondheid heb ik mijn opleiding tot Verzorgende IG moeten pauzeren en kan ik op dit moment niet werken. Ik heb nog nooit eerder om financiële hulp gevraagd, maar de kosten zijn inmiddels erg hoog. Naast mijn medicijnen en zorgverzekering moet ik ook veel geld betalen voor vervoer naar het ziekenhuis.
Daarom vraag ik nu om hulp. Iedere bijdrage, groot of klein, betekent voor mij enorm veel. Het ingezamelde geld zal worden gebruikt voor mijn medische kosten, medicijnen, vervoer naar het ziekenhuis en andere noodzakelijke kosten tijdens mijn transplantatietraject.
Ik hoop met jullie steun deze moeilijke periode door te komen en uiteindelijk de kans te krijgen om met een nieuwe lever weer verder te kunnen met mijn leven.
Heel erg bedankt voor het lezen, voor jullie steun en voor iedere bijdrage. ❤️