Scott is onze witte herder van 8 jaar oud. Het is een vrolijk, gezellige prachtige hond en mijn belangrijkste vriend.
Helaas heeft Scott een tumor op zijn poot (hemangioom) die weliswaar goedaardig is maar toch risico's vormt. Daarom moet het verwijderd worden. Het zit op een lastige plek (zijn hak) en daarom moet het door een specialist gedaan worden.
Zoals jullie allemaal weten, lopen de kosten bij de dierenarts nogal snel op. Te meer omdat we ook nog een rescue hond hebben die veel medische zorg nodig heeft. Al het spaargeld is inmiddels op.
Ik vraag voor deze operatie voor Scott dan ook jullie hulp, vanuit liefde voor het ras en dieren in het algemeen. Alle beetje helpen, zorgen met zijn allen dat Scott geholpen kan worden. 🫶🏻🙏🏻