Help Roel terug op weg, Gestolen bus en materiaal

Help Roel terug op weg, Gestolen bus en materiaal | Geld inzamelen
 
 

Op 10 november werd ik gebeld door Roel. Emotioneel, geschrokken en verbijsterd. Zijn werkbus met daarin een groot deel van zijn materialen was 's nachts in Amsterdam gestolen. Wonend in Heerlen kon hij zich nu moeilijk verplaatsen en zijn klus niet afmaken. Laat staan de zorgen voor de voortzetting van zijn bedrijf. 😪

Hij heeft een veel te dure werkbus moeten huren om naar huis te kunnen komen en de materialen die hij nog had, mee naar huis te kunnen nemen..

Na dagen onrust en uitzoekwerk blijkt dat hij, ondanks zijn all-risk verzekeringen;

- voor dit vervangend vervoer een mager bedrag vergoed krijgt
- de materialen niet gedekt worden en dus verloren zijn

- onduidelijk is wat de verzekering voor zijn auto uitkeert. In het meest ideale geval is dit een DERDE van de waarde. Dit wordt helaas pas over een maand duidelijk. 

Mensen die Roel kennen, weten dat hij onafscheidelijk was van zijn bus. Waar de witte Citroën jumper was, daar was Roel. Naast dat hij gek was op het ding, gebruikte hij de bus primair voor zijn werk. Roel legt de mooiste eikenhouten vloeren. Een echte vakman met plezier in zijn werk. Zie de bijgevoegde foto's van deze actie.

Hij zit nu met zijn handen in het haar en ziet geen uitweg in deze situatie. Door deze laffe daad, diefstal, zijn we nu hier. Zijn werkbus en materialen komen niet meer terug..

Het doet me pijn om Roel zo te zien. Hij werkt zo hard en dit is zo oneerlijk!! Het lijkt uitzichtloos om zijn werkzaamheden fatsoenlijk te kunnen hervatten. 

Er is een inventarisatie gemaakt voor een soortgelijke tweedehands werkbus en materialen. 

Ik hoop dat deze actie eraan bijdraagt om hem:

- weer zekerheid op de toekomst te bieden

- andere mensen weer blij te maken met zijn werk 
- hem zijn glimlach en vertrouwen terug te geven. 

Willen jullie mij helpen om dit te realiseren? Alle hulp is welkom, alle kleine beetjes helpen! 🙏🏽

Zijn vriendin, Maxime 


Updates (1)

18-11-2023 20:15

Wow! Zoveel steun! Laat me ten eerste zeggen hoe DANKBAAR ik ben!  

Ik weet het gaat in deze over mij, maar ik had dit nooit durven dromen zonder zo’n sterk vrouwtje naast me.
Ik sta niet graag met mijn handen open, daar ben ik veel te koppig en eigenwijs voor. Maar.. wat een liefde, steun en toezeggingen. Dat hadden wij beiden niet verwacht. Deze doneeractie;

- Is een grote pleister op mijn verdriet.
- Laat me zien hoeveel lieve mensen met mij meeleven en om me geven. Vrienden, familie, bekenden: bedankt! Ik sta ook versteld van de steun van onbekenden en mensen die ik nauwelijks ken!
- Geeft me het gevoel dat ik er niet alleen voor sta.

Ik schrijf dit met tranen in mijn ogen. Ik word er gewoon stil van. Momenteel word ik geclaimd door administratieve rompslomp waardoor ik niet in de gelegenheid ben om iedereen persoonlijk te bedanken.

Dus, bij dezen. Jullie maken mijn dagen beter! BEDANKT!  

Dikke knuffel, Roel

€ 7.150 ingezameld
Doel: € 25.000 • 104 donaties

Deze actie is gesloten